Září 2009

Sokol Stodůlky : Slovan Bohnice - 6 : 5

28. září 2009 v 18:02 | Eva |  Info ze zápasů
Podle předchozích výsledků našich i soupeře jsme tušili, že půjde o vyrovnaný zápas. Netušili jsme ale, že zejména díky posledním 10 minutám, budou rodiče i trenéři zralí na prášky:)

21. září 2009 v 18:36 | Petr |  Informace
Dne 24. 9. 09 je trénink přeložen na hřiště Stodůlek od 16:30.

19. září 2009 v 16:32 | Eva |  Info ze zápasů
S o rok mladší, ale fotbalově vyspělejší Slavií, se klukům dařilo držet krok celý první poločas. Soupeři se sice podařio vstřelit gól v 16. minutě střelou z dálky, ale v závěru poločasu Míla udržel pouze jednobrankové manko, když vytáhl nebezpečnou střelu k tyči.
Bohužel se nám nepovedl začátek 2. poločasu, když si tradičně obrana metr před naší brankou dávala přednost, místo jednoduchého odkopu do autu nebo na roh. Celá situace skončila nahrávkou našeho hráče soupeři na nohu, který neměl problém dát gól a prohrávali jsme 2:0.
Naštěstí to kluky nezlomilo a díky Fidovi, který dal 2 góly během 5 minut byl stav 2:2.
Pak už jsme si připadali jak na střelnici, kdy jsme nejprve během chvilky inkasovali na 3:2 a za minutu dával Péťa Kozel na 3:3. Za další minutu to bylo 4:3 pro Slavii a 5 minut před koncem zápasu, možná i díky nepřesnostem rozhodčího, jsme dostali další 2 góly.
I přes prohru si kluci zaslouží pochvalu za bojovnost.

Poločas: 1 : 0
Sled gólů: 16. minuta: 1:0, 29. minuta: 2:0, 33. minuta: 2:1, 38. minuta.:2:2, 40. minuta 3:2, 42. minuta: 3:3, 43. minuta 4:3, 46. minuta: 5:3, 48. minuta 6:3

Voříšek Patrik

Sraz je v 11:00 hodin na Slavii nebo je možný společný odjezd po focení.

Přátelák Řeporyje : Stodůlky - 0 : 6

17. září 2009 v 1:34 Info ze zápasů
Góly dávali: Vojta Milota 2x, Matěj Pour, Marek Vyčichl, Matyáš Bílek a Patrik Voříšek

FOCENÍ

15. září 2009 v 20:08 | Petr |  Informace
V sobotu 19. 9. bude probíhat na hřišti ve Stodůlkách fotografování.

Sraz VŠECH HRÁČŮ je v 9:00 hodin!

Vezměte si čisté kopačky a chrániče!

Dle rozpisu jsme na řadě v 9:30 hodin, tak přijďte včas ať se stihneme převléknout a připravit!!

Přátelské utkání

14. září 2009 v 21:26 | Petr |  Informace
Ve středu 16.9. v 17 hod sehrajeme přátelské utkání na hřišti FK Řeporyje. Sraz v 16:00 hod. na hřišti v Řeporyjích nad přejezdem.

Sokol Stodůlky : Radotín - 6 : 2

13. září 2009 v 15:53 | Eva |  Info ze zápasů
Chuť do hry a nasazení nám přinesly první výhru v I. třídě. Kluci od začátku zatlačili radotínské před jejich branku. V 7. minutě otevřel skóre po krásně kopnutém rohu Péti Novotného hlavičkou Fido.
Škoda několika spálených šancí, gól by zasloužila krásná střela Davida.
Potom se kluci vlastními chybami v obraně, kdy místo jednoduchého odkopu, cpali míč soupeři před naši bránu, dostali pod tlak, a soupeř z přímého kopu vyrovnal.
Naštěstí dal Fido, těsně před koncem poločasu, 2. gól.
Ve druhém poločase pokračovali kluci v bojovném výkonu a viděli jsme několik povedených akcí.

Poločas: 2 : 1
Střelci našich gólů: Filip Zelenka 2x, Petr Novotný 2x, Karel Novotný, Míra Žítek

5. září 2009 v 20:02 | Eva |  Info ze zápasů
Neslaný nemastný výkon, až příliš gólů padlo po chybách v obraně. Pár světlých momentů měli pouze Marek Vyčichl a Lukáš Šalamoun.
Otázka, kteru jsme si kladli všichni: proč na zápas nedorazili 2 z nominovaných kluků? Při včasné omluvě by přece místo nich mohli (a jistě rádi) hrát jiní kluci, kteří tentokrát nominovaní nebyli...?

3. září 2009 v 18:56 | Eva |  Informace
Od pondělí 7. 9. začínáme vybírat členské příspěvky 1 500,- Kč plus 500,- do fondu. Celkem 2 000,-.
Peníze vybírají: Lenka Milotová, příp. Ivana Třešňáková nebo Eva Žižková.

Peníze, prosím, přineste NEJPOZDĚJI do 22.9.

Změny termínů 3 zápasů!

1. září 2009 v 22:45 | Petr |  Informace
Utkání 2. kola Stodůlky - Radotín se hraje v neděli 13. 9. ve 13:15 ve Stodůlkách

Utkání 6. kola ČAFC (B) - Stodůlky se hraje v pátek 9. 10. ve 16:30 v Záběhlicích

Utkání 11. kola Stodůlky - Zbraslav se hraje v neděli 15. 11. ve 14:00 ve Stodůlkách