Listopad 2009

Sokol Stodůlky : SK Zbraslav - 1 : 8

15. listopadu 2009 v 15:55 | Eva |  Info ze zápasů
Na poslední podzimní zápas k nám zavítal první tým v tabulce - SK Zbraslav. Hned po pár minutách jsme viděli v čem je jejich síla - pěkně kopnutý roh, plno zbraslavských v našem vápně, nádherná hlavička - gól. Podobných situací, kdy jeden hráč utekl po křídle, pěkně odcentroval před bránu a tam už čekali 2-3 hráči, kteří zakončovali, bylo víc. Bylo vidět, že tyto situace mají dobře nacvičené.
Nicméně prohráli jsme se ctí, kluci bojovali a snažili se nedat zbraslavským výsledek zadarmo. Zasloužený čestný a krásný gól vstřelil v poslední minutě Karel, po šikovně rozehraném rohu od bráchy Petra.

Poločas: 0 : 5

Střelec našeho gólu: Karel Novotný

Sled gólů: 4. minuta: 0 : 1, 10. minuta: 0 : 2, 12. minuta: 0 : 3, 20. minuta: 0 : 4, 25. minuta: 0 : 5, 40. minuta: 0 : 6, 45. minuta: 0 : 7, 49. minuta: 0 : 8, 50. minuta: 1 : 8

7. listopadu 2009 v 20:10 | Eva |  Info ze zápasů
V pěkném sportovním areálu nás čekal náš nejvzdálenější soupeř, který měl na kontě, po 9 odehraných kolech, pouze jednu vstřelenou branku. A protože hned v první minutě, po rohu Péti Novotného jsme vedli 1 : 0, čekali jsme z naší strany brankostroj a vylepšení skóre. Bohužel, brankostroj se nekonal, nakonec byla výhra hodně upachtěná. Po rychlém gólu se sice většinou hrálo na polovině domácích, ale naše útočná snaha většinou končila u Marušky (stoperka soupeře, o hlavu větší než všichni ostatní, která za celý zápas snad nepopoběhla, ale hrála dobře pozičně a na nás to stačilo). Až teprve v 18. minutě, Martin v přehuštěném prostoru vybojoval míč, nahrál Fidovi a ten nás uklidnil druhým gólem.
Pár minut před koncem poločasu nás z klidu vyrušil ojedinělý protiútok soupeře, ale Míla nás podržel skvělým zákrokem.
Již se stalo tradicí, že začátky druhého poločasu nám unikají, a tradici jsme neporušili ani dnes. Po 5 minutách byl stav 1 : 2. Naštěstí se pak kluci probrali a další zdramatizování nedovolili. Ve 36. minutě vyrazil do útoku Karel, přešel i přes Marušku, nahrál bráchovi Petrovi a ten vstřelil náš 3. gól. Za pár minut se situace opakovala - Karel nahrál Péťovi a vedli jsme o 3 góly. Hned vzápětí, po nešťastně zahrané malé domů, soupeř snížil na konečných 2 : 4.

Poločas: 0 : 2

Střelci našich gólů: Petr Novotný 3x, Filip Zelenka

Sled gólů: 1. minuta: 0 : 1, 18. minuta: 0 : 2, 30. minuta: 1 : 2, 36. minuta: 1 : 3, 42. minuta: 1 : 4, 43. minuta: 2 : 4

Nominace na sobotu 7.11. - Újezd : Stodůlky

5. listopadu 2009 v 19:09 | Petr |  Nominace na zápasy