FK Újezd nad Lesy : Sokol Stodůlky - 2 : 4

7. listopadu 2009 v 20:10 | Eva |  Info ze zápasů
V pěkném sportovním areálu nás čekal náš nejvzdálenější soupeř, který měl na kontě, po 9 odehraných kolech, pouze jednu vstřelenou branku. A protože hned v první minutě, po rohu Péti Novotného jsme vedli 1 : 0, čekali jsme z naší strany brankostroj a vylepšení skóre. Bohužel, brankostroj se nekonal, nakonec byla výhra hodně upachtěná. Po rychlém gólu se sice většinou hrálo na polovině domácích, ale naše útočná snaha většinou končila u Marušky (stoperka soupeře, o hlavu větší než všichni ostatní, která za celý zápas snad nepopoběhla, ale hrála dobře pozičně a na nás to stačilo). Až teprve v 18. minutě, Martin v přehuštěném prostoru vybojoval míč, nahrál Fidovi a ten nás uklidnil druhým gólem.
Pár minut před koncem poločasu nás z klidu vyrušil ojedinělý protiútok soupeře, ale Míla nás podržel skvělým zákrokem.
Již se stalo tradicí, že začátky druhého poločasu nám unikají, a tradici jsme neporušili ani dnes. Po 5 minutách byl stav 1 : 2. Naštěstí se pak kluci probrali a další zdramatizování nedovolili. Ve 36. minutě vyrazil do útoku Karel, přešel i přes Marušku, nahrál bráchovi Petrovi a ten vstřelil náš 3. gól. Za pár minut se situace opakovala - Karel nahrál Péťovi a vedli jsme o 3 góly. Hned vzápětí, po nešťastně zahrané malé domů, soupeř snížil na konečných 2 : 4.

Poločas: 0 : 2

Střelci našich gólů: Petr Novotný 3x, Filip Zelenka

Sled gólů: 1. minuta: 0 : 1, 18. minuta: 0 : 2, 30. minuta: 1 : 2, 36. minuta: 1 : 3, 42. minuta: 1 : 4, 43. minuta: 2 : 4