25. dubna 2010 v 20:01 | Eva |  Informace
Termín: 21. - 28. 8. 2010

Potvrzený počet hráčů: 11 (Marek Tuček, Vojta Milota, Michal Zimmerman, David Výborný, Martin Žižka, Jáchym Thon, Petr a Karel Novotní, Patrik Voříšek, Marek Pokorný, Matyáš Bílek)

Cena: 3 450,- Kč

V ceně je plná penze, vč. pitného režimu a pronájem velkého hřiště. Je přislíbeno přátelské utkání s místními.

Musíme uhradit zálohu, kterou začneme vybírat od pondělí 26. 4. Poslední termín zaplacení je pondělí 10. 5.
Záloha je 1 200,-  a je nevratná!

Počítejte s tím, že na soustředění budeme mj. požadovat potvrzení o "Zdravotní způsobilosti". Většina by ho měla mít kvůli školám v přírodě a na tábory. Vy, kteří ho nemáte, zajistěte včas!

Rozhovor divaček maminek

24. dubna 2010 v 12:17 | FBI |  Informace
Při zápase s Motorletem se nám podařio tajně nahrát rozhovor dvou nejmenovaných maminek při sledování zápasu. Celý rozhovor, včetně videa od p. Poura, najdete zde.

Sokol Stodůlky : SK Motorlet Praha B - 3 : 5

23. dubna 2010 v 21:28 | Eva |  Info ze zápasů
Na podzim jsme s Motorletem první poločas hráli 0:0 a druhý poločas vybouchli, dnes to bylo skoro naopak...
Ze začátku byl na klukách vidět až příliš velký respekt ze soupeře. Prohrávali osobní souboje, nedařily se přihrávky. Po 10 minutách hry, kdy se prakticky hrálo jenom uprostřed hřiště, utekl po levém křídle jeden ze dvou nejlepších hráčů Motorletu a bombou z úhlu prostřelil našeho brankáře.
Hned po rozehrání, po obdrženém gólu, jsme přišli o míč a inkasovali podruhé. Do konce poločasu jsme dostali ještě jeden nešťastný gól po střele z dálky.
Pár minut po začátku 2. poločasu zatáhl Karel míč po pravé straně, krásně odcentroval a Martin střelou k tyči snížil na 1 : 3. Začal se hrát pěkný bojovný fotbal, po odevzdaných, předem poražených nebylo ani památky. Akce se střídaly na obou stranách, útočné pokusy soupeře s přehledem likvidovali Petr s Márou. Ve 14. minutě po Karlově rohu Vojta snížil na 2 : 3. Konsternovaný Motorlet se ještě ani nevzpamatoval ze 2. gólu, když opět Karel pěkně odcentroval z pravé strany a Fido chladnokrevně srovnal na 3 : 3! Začali jsme odpočítávat minuty do konce zápasu, ale po pár minutách nám radost překazil gól po přímém kopu soupeře.
Škoda obrovské šance 5 minut před koncem, kdy Fido nastřelil tyč a David při dorážce do prázdné brány přestřelil. Pár sekund před koncem vzal jeden z hráčů Motorletu míč na své půlce, přešel asi přes 5 našich hráčů a uzavřel skóre na 3 : 5.
Kluci zaslouží pochvalu, zejména za 2. poločas. Snad si už konečně zapamatují, že hrát se dá s každým a že prohrát se dá i se ctí.

Poločas: 0 : 3

Góly: Martin Žižka, Vojta Milota, Filip Zelenka

Sled gólů: 10. minuta: 0 : 1, 11. minuta: 0 : 2, 18. minuta: 0 : 3, 29. minuta: 1 : 3, 39. minuta: 2: 3, 40. minuta: 3 : 3, 43. minuta: 3 : 4, 50. minuta: 3 : 5

POKORNÝ
  Sraz je v 8:00 na hřišti v Bohnicích (ul. Bukolská)

STODŮLKY - SLAVIA B 0 : 8

15. dubna 2010 v 21:13 | Petr |  Info ze zápasů
Utkání bylo prvních 10 minut vyrovnané, pak začal soupeř postupně využívat své fotbalové umění. Druhý poločas to byla již naprostá převaha soupeře a naši hráči se nezmohli na sebemenší odpor.