Květen 2010

Sokol Stodůlky : Újezd nad lesy - 5 : 0 (kontumace)

31. května 2010 v 4:29 | Eva |  Info ze zápasů
Soupeř zřejmě doplatil na nedostatečné informace svého klubu, kdy byla provedena změna termínu zápasu od původního rozpisu.

22. května 2010 v 11:34 | Eva |  Info ze zápasů
Jednoznačný výsledek, který mohl být ještě mnohem krutější nebýt Marka Vyčichla v brance.

Poločas -  0 : 0

Góly: Filip Zelenka, Petr Novotný, Karel Novotný (po pěkné nahrávce Vojty)

Výborný Marek Vyčichl v brance!

P.S.: Bohnice prohrály s Újezdem 0 : 4 !!

9. května 2010 v 18:16 | Eva |  Info ze zápasů
Zápas s Řepami, od kterých jsme na podzim dostali osmigólový příděl, pro nás nezačal moc dobře. Vypadalo to, jako by všichni měli k obědu knedlo-vepřo-zelo, chyběl pohyb, přihrávka, prostě holomajzna :-)
V 8. minutě, po našem rohu, jsme ztratili balón a po rychlém protiútoku jsme prohrávali 1 : 0. Obdržený gól kluky asi trochu probral, protože hned po rozehrávce uvolnil Karel Martina a ten svým nájezdem srovnal na 1 : 1.  Zbytek poločasu byl spíš boj než fotbal, ale kluci pomalu získávali převahu. Pár sekund před koncem poločasu, po závaru před soupeřovou brankou, zvýšil pohotovou střelou na 1 : 2 Martin.
Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, měli jsme šance a přidali jsme i góly. Nejdřív pěknou střelou dával na 1 : 3 Vojta a o minutu později se svého prvního gólu dočkal i David. Skóre jsme mohli ještě vylepšit z penalty za úmyslnou ruku, ale bohužel, Marek P. nastřelil jenom břevno. Těsně před koncem kluci zazmatkovali při rozehrávce od vlastní branky a soupeř upravil skóre na konečných 2 : 4.
Přestože celkový dojem ze hry nebyl tak pěkný, jako minulý týden, získali jsme důležité 3 body. Svoji úspěšnou premiéru v brance si odbyl Patrik Voříšek, který zaslouží dík za svůj výkon.

Poločas: 1 : 2

Góly: Martin Žižka 2x, Vojta Milota, David Výborný