27. září 2010 v 22:56 | petr |  Informace
Trenink v úterý 28.9. je zrušen !!!

FK Bohemians : Stodůlky (US) - 3 : 3

26. září 2010 v 23:21 | Eva |  Info ze zápasů
V sychravé nedělní odpoledne nás čekal soupeř, který zatím neztratil ani bod. Na úvod nás také zatlačil před naši branku, ale kluci tlak ustáli. Z prvního našeho útoku se urodil roh, který zahrával David a jeho přízemní střela skončila v brance! První gól kluky nabudil, v této fázi zápasu střížkovské přehrávali. Jejich snaha vyústila v náš druhý gól, kdy Péťa Kozel poslal krásnou kolmici na Vojtu a ten svou povedenou střelou nedal brankáři šanci - 2:0!
Střížkovští se za chvíli vzpamatovali a pomalu nás začali zase mírně přehrávat. Kluci ale dřeli a co neubránili v poli, chytil Marek v brance. Až ve 13. minutě po nešťastně tečované střele už gólu zabránit nedokázal. Po obdrženém gólu kluci přestali hrát svoji hru a hned bylo vidět plno nepřesností, zejména v přihrávkách. Soupeř náš výpadek ztrestal druhým gólem 3 minuty před koncem poločasu.
Hned v 1. minutě druhého poločasu jsme prohrávali 3:2, když Střížkov potrestal naši špatnou rozehrávku. Přestože se pak klukům často nedařily přihrávky, někdy se zbytečně rychle zbavovali míče a někdy to naopak drbali, svou bojovností stále drželi pro nás nadějné skóre. V 18. minutě nás podržel brankář Mára, který nadvakrát zlikvidoval sólo střížkovského hráče. Kluci jakoby se probudili a hru zase vyrovnali. Odměnou za snahu byl náš gól 2 minuty před koncem, kdy se Vojta prodral mezi obránci a zakončil pěknou střelou k tyči.

NOVOTNÝ L.

Sraz je v 15:30 na hřišti Bohemians  (ul.Lovosická na Proseku) !!!

Příspěvky zaplatit

21. září 2010 v 20:10 Informace
Kdo ještě neuhradil příspěvek na podzimní sezónu 2 500,- Kč, nechť tak, prosím, učiní buď ve čtvrtek na tréninku trenéru Kozlovi nebo nejpozději v neděli 26.9. na zápase paní Milotové!!

Stodůlky (US) : Střešovice - 6 : 0

18. září 2010 v 9:49 | Eva |  Info ze zápasů
První čtvrthodina zápasu se Střešovicemi nevypadala tak hezky, jako vypadá konečný výsledek. Hrála se spíš nakopávaná a přetlačovaná. Po domluvě trenérů některým hráčům se ale hra začala pomalu zlepšovat.
Zásadní obrat k lepšímu nastartovala ještě neproměněná šance Péti Kozla v 15. minutě. Hned při dalším útoku prostrčil Martin míč na volného Davida a ten nedal soupeřově brankářce šanci - 1:0! O pět minut později si role nahrávače a střelce Martin s Davidem vyměnili - po rohu a závaru před brankou David přiťukl Martinovi a ten zvýšil na 2:0. Těsně před koncem poločasu se Davidovi, díky zaváhání brankářky, povedl dát gól přímo z rohu  a vedli jsme 3:0.
Hned v 1. minutě druhého poločasu s chutí hrající Vojta zvýšil na 4:0 a o 5 minut později přidal svůj druhý gól. Celkové skóre 6:0 uzavřel svým premiérovým gólem náš nový spoluhráč Láďa Novotný.

NOVOTNÝ L.
  Sraz je v 15:30 na hříšti ve Stodůlkách !!! Opakuji v 15:30 !!!

Aritma : Stodůlky (US) - 5 : 3

12. září 2010 v 17:29 | Eva |  Info ze zápasů
Aritma začala velkým tlakem, vypracovala si několik šancí, ale Marek v brance dnes doslova čaroval. V 6. minutě utekl Martin po levé straně, jeho střelu na mokrém terénu brankář neudržel a Vojta tak mohl pohodlně dorážet do prázdné branky - 0 : 1!
Aritma se z nečekaného vývoje brzy vzpamatovala a opět se na naši branku valil jeden útok za druhým. Kluci dlouho odolávali, párkrát jsme měli i štěstí, ale v 16. minutě jsme po rohu inkasovali a o pět minut později už jsme prohrávali 2:1. Ještě do poločasu se klukům povedlo vyrovnat, když Vojta zahrával roh a Fido dokázal protlačit míč do branky.
Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil, Aritma tlačila, kluci obětavě bránili, občas se jim povedl nějaký ten protiútok.
V 8. minutě, jsme inkasovali potřetí a vzápětí se ještě klukům povedlo vyrovnat z podobné akce, jako při prvním gólu: Martin zatáhl balón po straně a odraženou střelu dorážel do sítě Fido - 3:3.
Na čtvrtý gól Aritmy už jsme odpovědět nedokázali, přestože pár šancí ještě bylo (Matěj, Martin) a po zranění brakáře Marka jsme inkasovali ještě po páté.
I přes prohru všichni kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, Marek v brance excelentní výkon, opět výborně hrál Patrik a vůbec celá obrana.
V čem nás ale soupeři dost jasně přehrávají jsou přihrávky, které nám chybí. Je to znát hlavně při přechodu do útoku a ve finální části. Až se kluci naučí přihrávat, porazí i Aritmu.

Naši střelci: Vojta Milota, Filip Zelenka 2x

Příspěvky

9. září 2010 v 20:01 | Petr |  Informace
Do konce září je třeba zaplatit příspěvky na podzimní sezonu 2010 (2 500 Kč )!!!
Platit je možné pí Milotové nebo trenérovi.

4. září 2010 v 19:25 | Eva |  Info ze zápasů
Premiéra v novém ročníku nám moc nevyšla, přestože soupeř byl hratelný a navíc neměl nikoho na střídání.
Union o výsledku rozhodl už v 1. poločase, ve kterém dal oba góly. Porážka mohla být ještě krutější, nebýt série skvělých zákroků Marka Vyčichla v brance. Sympatický výkon podali také: Patrik, který byl v obraně pro soupeře tvrdým oříškem, a bojovníci Marek Pokorný a Martin.

Poločas: 2 : 0