Stodůlky (US) : Slavia Praha dívky - 1 : 1

31. října 2010 v 19:40 | Eva |  Info ze zápasů
Další rozpačitý výkon, řečeno diplomaticky. Těžko říct, jestli se kluci větších holek báli nebo byli tak přemotivovaní, jisté je, že jsme viděli spíš kopanou, než fotbal.

Stručně průběh zápasu:

15. minuta: po naší chybné rozehrávce velká šance soupeřek, zachránil Marek v brance

20. minuta: umístěná střela k tyči - prohráváme 0:1

40. minuta: šance Martin, obránkyně Slavie zachraňuje na brankové čáře

57. minuta: naše nejhezčí akce: David nahrává Fidovi a ten vyrovnává na konečných 1 : 1

26. října 2010 v 20:18 | Petr |  Nominace na zápasy
Nominace je stejná jako na zápas se Zličínem!!!

Sraz je ve 12:15 na hřišti na Ohradě!!!

Trénink o prázdninách

23. října 2010 v 21:05 | Petr |  Informace
Příští týden bude trénink pouze v úterý 26.10. !!

Nebušice : Stodůlky (US) - 0 : 3

22. října 2010 v 18:05 | Eva |  Info ze zápasů
Proti soupeři, který ani jednou nevystřelil na naši bránu, jsme utrpěli vítězství. Nic jiného nejde o tomto zápase, alias bramboračce, napsat.
Jediný, kdo si z našich hráčů udržel svůj standard, byl Mára Pokorný, u zbytku lze ocenit alespoň snahu.

Střelec našich gólů: Petr Kozel 3x

Typický obrázek z tohoto zápasu - 12 hráčů, z celkových 16 hráčů na hřišti, na 3 metrech čtverečních...

POUR
 Sraz je v pátek 22.10. v 15:00 na hřišti v Nebušicích !!!

VÝBORNÝ

Sraz je zítra v 15:00 na hřišti u kostela !!!

Zlíchov : Stodůlky (US) - 1 : 7

11. října 2010 v 9:00 | Eva |  Info ze zápasů
Na hřiště Zlíchova jsme přijeli jako favorit, ale předvedená hra, zejména v prvním poločase, tomu moc nenasvědčovala. Chvilku trvalo, než klukům došlo, že Zlíchov se sám neporazí a vlastními chybami se zbytečně dostávali pod tlak. Po našich prvních dvou slepených gólech se hra trochu zlepšila a ve druhém poločase už soupeře téměř k ničemu nepustili. Standartně dobrý výkon podal Marek Pokorný, hodně vidět byl David.

Průběh zápasu: 11. min: 0:1 (gól Martin, as. Fido), 12. min: 0:2 (gól Marek Tuček), 21.min: 1:2, 28.min: 1:3 (gól Marek Tuček, as. Vojta), 27.min: 1:4 (gól Láďa), 30.min: 1:5 (gól Láďa, as. Fido), 49.min: 1:6 (gól Vojta, as. Marek Tuček), 50. min: 1:7 (gól David)

Poločas: 1 : 3

Naši střelci: Marek Tuček 2x, Ladislav Novotný 2x, Martin Žižka, Vojta Milota, David Výborný

NOVOTNÝ
 Sraz je v neděli v 13:10 na hřišti Zlíchova (ulicí NAD ZLÍCHOVEM pod viadukt) !!! Mapa zde.

Stodůlky (US) : Ďáblice - 4 : 2

2. října 2010 v 0:19 | Eva |  Info ze zápasů
V samém úvodu nás Ďáblice zatlačily před naši branku, ale jejich tlak vydržel jen do 2. minuty, kdy Jáchym zatáhl míč po pravé straně, nahrál Vojtovi a ten v pádu poslal míč k tyči - 1:0!
Pak se hrál z naší strany celkem pěkný fotbal - kluci se snažili kombinovat, hráli důrazně, urostlejším ďáblickým nic nedarovali. Několik nebezpečných náznaků směrem k naší brance zlikvidovali neprostupný Patrik nebo brankář Marek.
Náš druhý gól se urodil v 18. minutě, kdy vyraženou Martinovu střelu dotlačil do branky opět Vojta.
O tři minuty později si na pěkně kopnutý roh Petra naběhl Fido a hlavičkou zvýšil na 3:0.
O výsledku se zdálo být rozhodnuto, ale ďábličtí nás z klidu vyvedli hned v 1. minutě druhého poločasu, kdy jejich gólovou šanci zlikvidoval Marek v brance. Za pár minut si ale po tlaku vykoledovaly penaltu - 3:1. Uklidňující gól pro nás měl za chvíli na kopačce Martin, ale branku minul.
Takže jsme si připomněli pravidlo "nedáš - dostaneš", protože hned z protiútoku jsme inkasovali podruhé a začali jsme se bát o výsledek.
Naštěstí se kluci po obdržených gólech brzy vzpamatovali a rvali se dál o výsledek. Vypracovali si několik slibných šancí, ale až příliš mnoho jich skončilo mimo soupeřovu branku. Až 8 minut před koncem se jedna ujala, na konečných 4:2 upravil svým druhým gólem Fido.