Květen 2011

Stodůlky : Nebušice - 8 : 1

28. května 2011 v 14:36 | Eva |  Info ze zápasů
Soupeř z Nebušic, proti kterému byly 3 body povinností, skoro polovinu poločasu odolával. Šance sice byly, ale gól dlouho nepadl díky zbrklosti nebo nepřesnosti. Střelecké trápení ukončil až v 11. minutě Petr.
Až na jeden závar po chybě naší obrany, ze kterého jsme inkasovali, nás soupeř moc neprověřil, takže skóre příjemně narostlo a viděli jsme pár hezkých akcí i spoustu dalších neproměněných šancí.

Konečný stav: 8 : 1
Poločas: 3 : 0
Naši střelci: Petr Kozel 4x, Filip Zelenka 2x, Vojta Milota, Láďa Novotný

Fotky jsou ve fotogalerii

Nominace na 27.5.2001

27. května 2011 v 7:08 | Petr |  Nominace na zápasy
Omlouvám se za pozdní zveřejnění, ale kluci vše věděli již na včerejším treninku. P.K.

22. května 2011 v 22:22 | Eva |  Info ze zápasů
K sousedům do Zličína, který je aktuálně na 3. místě v tabulce, jsme rozhodně nepřijeli v roli favorita. A začátek se pro nás vyvíjel přímo hrozivě, když jsme již ve 12. sekundě dostali, po špatné rozehrávce, první gól. Kluci byli jako opaření a další akce Zličína se valily jedna za druhou. Problémy naší obraně dělala hlavně šikovná zličínská útočnice. Naštěstí kluky několikrát podržel Mára, který v brance celý zápas vyloženě čaroval. Kdybychom po prvních pár minutách prohrávali 3:0, nikdo by se nemohl divit.
Jenže Zličín naši počáteční nesoustředěnost dostatečně nepotrestal a tak v 5. minutě, po našem rohu, srovnal skóre pěknou střelou Martin. Přestože v dalších minutách působil Zličín fotbalovějším dojmem a měl gólové šance, které Mára vychytal, kluci v úmorném vedru dřeli a nedali nic zadarmo. V 16. minutě vysunul Martin kolmici na Kubu a ten zvýšil na 1:2.
Začátek 2. poločasu nám opět unikl, když ve 3. minutě vyrovnala zličínská útočnice. Hra se ale potom celkem vyrovnala, šance byly na obou stranách. V poslední minutě zápasu, kdy už jsme si přáli konec a byli rádi za bod, dostal míč na levou stranu Fido, nahrál Martinovi a ten ve skluzu dotlačil míč do branky.

Poločas: 1 : 2
Góly: Martin Žižka 2x, Jakub Šafránek

Foto ze zápasu ve Fotogalerii

Sraz na turnaj

22. května 2011 v 19:38 | Petr |  Turnaje
Ve středu 25.5.2011 je sraz na turnaj ve 13:45 na náměstí u školy Mládí. Pro nenominované trénink odpadá. P.K.

15. května 2011 v 19:12 | Petr |  Turnaje
Ve středu 25.5. jsme byli pozváni na turnaj pořádaný Duklou Praha . Doprava je zajištěna auty a odjezd bude okolo 13:45 ze Stodůlek . Nominace hráčů je následující :

8. května 2011 v 18:44 | Petr |  Informace
NÁSTUP: neděle 14. srpna 2011 mezi 11. - 12. hodinou!!
UKONČENÍ: sobota 20. srpna 2011 mezi 13. - 14. hodinou

ADRESA: Škola v přírodě Čestice, Čestice 8, 387 19
Cesta z Prahy trvá cca 1,5 hodiny.

KONEČNÁ CENA: 2 700,- Kč
Nevratnou zálohu 700,- Kč je nutné zaplatit do konce května trenérovi!
Doplatek lze zaplatit kdykoliv, i při příjezdu.
V ceně je zahrnuto:
- ubytování
- strava (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina)

2) Potvrzení o bezinfekčnosti, ne starší než 3 dny
3) Kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii)

Seznam věcí na trénink:
fotbalový míč, kopačky, trička + trenky, tepláky + mikina, šusťákovka, chrániče, stulpny, láhev na pití

Ostatní věci dle uvážení - orientačně:
přezůvky, pyžamo, kraťasy, tepláky, trička, mikina, šusťákovka, pláštěnka, kšiltovka, plavky, holinky (?), botasky, spodní prádlo, ponožky, pytel na špinavé prádlo, ručníky, mýdlo, zubní pasta + kartáček, šampón, hřeben, papírové kapesníky, malé kapesné

Ďáblice : Stodůlky - 1 : 1

7. května 2011 v 14:46 | Eva |  Info ze zápasů
Na krásném ďáblickém hřišti jsme konečně urvali první jarní bodík. Zápas to nebyl vůbec jednoduchý, ďábličtí měli, kromě výškové převahy, 2-3 šikovné hráče, kteří nám hodně zatápěli. Jeden z nich v 9. minutě utekl po levé straně naší záloze i obraně a z úhlu prudkou střelou pod břevno překonal Máru v brance. A protože s dalšími útoky si poradila buď naše obrana nebo Mára, dočkali jsme se ve 20. minutě vyrovnání. Byla to nejhezčí akce z celého zápasu - Ondra v obraně přenesl hru na levou stranu na Láďu, Láďa si krásně narazil s Fidem, nahrál Petrovi a ten přesně zakončil.
Ve druhém poločase byly šance na obou stranách, soupeř jich měl asi víc, ale buď je zazdil nebo nás podržel Mára Vyčichl.
Někteří kluci byli po zápase z remízy trochu smutní, ale vzhledem k průběhu zápasu je bod cenný úspěch a za svou bojovnost a snahu si ho kluci zasloužili.

4. května 2011 v 20:41 | PETR |  Info ze zápasů
V našem čtvrtém jarním utkání jsme nastoupili proti mužstvu Bohemians Praha, které v předešlých utkáních své soupeře přesvědčivě porazilo. V prvním poločase nás soupeř přehrával a dostával se do mnoha gólových šancí, z nichž dvě proměnil. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v nasazování kluků do hry a výsledkem byl zlepšený výkon. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat, ale myslím si, že důležítější byla předvedená hra v druhém poločase. Není mým zvykem veřejně hodnotit jednotlivé hráče, ale vedle standartně jistého výkonu Patrika v bráně a Filipově fotbalových momentů v záloze, musím zmínit dobrou hru Martina, kterému se začíná vracet jeden z nejpoctivějších přístupů k tréninku. Tak teď všichni opět do tréninku, ať se hra stále zlepšuje a s ní i výsledky.