25. září 2011 v 17:22 | petr |  Informace
Ve středu 28.9.trenink není !!! P.K.

Foto ze zápasu s Bílou Horou

25. září 2011 v 16:17
Ve fotogalerii jsou nové fotky ze zápasu s Bílou Horou. Je to jenom výběr, fotek je mnohem více a jsou velmi kvalitní, ve vyšším rozlišení, než zde na webu. Pokud by měl někdo zájem o vypálení CD se všemi fotkami, napište do komentáře jméno.

17. září 2011 v 9:11 | Eva |  Info ze zápasů

Další soupeř, který nás příliš neprověřil. Viděli jsme několik krásných našich akcí i skvělých zákroků brankáře Máry, když se soupeř párkrát dostal na dostřel naší branky. Viděli jsme ale také, opět hlavně ve 3. třetině, nepěkné herní výpadky: zbrklost, nakopávaná, nekoncentrovanost. Řeporyje trestaly pouze jedním gólem, ale silnější soupeř bude trestat více!

1. třetina: 0 : 6
2. třetina: 0 : 5
3. třetina: 1 : 2

Góly: Vojta 3x, Kuba 2x, Jáchym 2x, Martin 2x, David, Marek P., Petr, vlastní

PŘÍSPĚVKY

15. září 2011 v 22:03 | PETR |  Informace
Od pátku 16.9. je možno po zápase a tréninku platit příspěvky na podzim 2011, tj. 2500,- Kč. PK .

POUR

Sraz je v 15:15 na hřišti v Řeporyjích !!!

STODŮLKY - BÍLÁ HORA 11 : 4

12. září 2011 v 20:41 | PETR |  Info ze zápasů
Ve druhém kole jsme přivítali na našem hřišti mužstvo Bílé Hory. Soupeř nastoupil převážně s hráči ročníku 2002 a mladšími, ale ani to mu nebránilo sehrát s námi v první třetině zápasu naprosto vyrovnanou partii. Druhá třetina jako jediná snese přísnější měřítko a naše dobrá hra se projevila i ve skóre. Bohužel pod dojmem jistého vítězství se kluci ve třetí třetině začali starat o to, kdo dal kolik branek, přestali si nahrávat, přestali bránit a hrát jako kolektiv. Celkově můžeme být spokojeni s výsledkem, ale naše herní výpadky se nám se silnějším soupeřem vymstí. Velké uznání patří Martinovi, který přiznal, že branku, kterou vstřelil za stavu 1:1, docílil rukou.

4. září 2011 v 19:26 | Eva |  Info ze zápasů
Začátek zápasu byl trochu rozpačitý, po první třetině jsme prohrávali 2:1. Po přestávce se kluci snažili plnit pokyny trenéra, hru zlepšili a spustili pěkný brankostroj. Bylo na nich vidět, že je hra začala víc bavit. Na začátku třetí části, trochu polevili a nechali si dát dva rychlé góly, ale naštěstí brzy pochopili, že tudy cesta nevede a hru zlepšili.

Premiéra nového hracího systému 5+1 byla tedy úspěšná. Viděli jsme spoustu gólů, všichni hráči se museli zapojovat do hry, byli často v kontaktu s míčem. Doufejme, že další pěkné zápasy budou následovat.

1. třetina: 2 : 1
2. třetina: 0 : 6
3. třetina: 2 : 5
(Hrací systém 5+1, 3x17 minut)

Góly: Petr 3x, Vojta 3x, Kuba 2x, Fido, Martin, Ondra, Marek P.