30. října 2011 v 18:20 | Petr |  Informace
Do galerie jsou dodány fotky ze soustředění!

Turnaje na zimu 2011

30. října 2011 v 18:18 | Petr |  Turnaje
Přihlásil jsem naše mužstvo na 15 halových turnajů. Nominace bude vždy v pondělí po tréninku, aby byl dostatečný prostor pro omluvy. Chtěl bych, aby každý hráč absolvoval alespoň 3 turnaje. Každé první pondělí v měsíci (od ledna) budu vybírat poplatky za tělocvičnu a turnaje (částky budou zveřejněny vždy zde na blogu, abyste mohli peníze posílat po klukách).

29. 1. BĚCHOVICE (11:00)
4. 2. DOBŘICHOVICE (podle zájmu - jsou prázdniny)
19.2. DOBŘICHOVICE
19.2. BĚCHOVICE (15:00 - vyhlášení výsledků )

28. října 2011 v 18:35 | Eva |  Informace
Jak už byla většina rodičů informována, byla by tu možnost zorganizovat zájezd do Holandska. Protože všechno důležité (cena, program, termín) závisí na případném zájmu, potřebovali bychom předběžně vědět následující:

1) Počet dětí + dospělých - proto do komentáře napište např. Alois Nováček ANO + otec (...nebo matka, nebo oba).
Pokud napíšete sourozence, který není naším hráčem, musí jet alespoň jeden z rodičů. Zájezd neslouží jako dětský tábor na hlídaní dětí.
Prosím, abyste i Vy, kteří nemáte zájem, napsali jméno hráče a NE.

2) Jeden z termínů, který byste preferovali - BUĎ 1. týden v červenci NEBO 2. týden v červenci

Stodůlky : Řepy - 9 : 5

28. října 2011 v 17:49 | Eva |  Info ze zápasů
Vítězství proti našim sousedům z Řep se nerodilo lehce. Kluci sice nezačali špatně, měli několik gólových šancí, bohužel ani jednu neproměnili. Na jedné straně přebývalo zbrklosti a přemíry snahy, na druhé straně chyběla přesnost a chladná hlava v koncovce. A jak už to tak ve fotbale bývá, naplnilo se známé "nedáš - dostaneš". V 9. minutě jsme laciným gólem prohrávali 0:1. Minutu před koncem třetiny, rozhodčí proti nám nařídil penaltu za hraní rukou před vápnem a bylo to 0:2. Naštěstí hned vzápětí Vojta snížil na 1:2, po pěkné přihrávce Máry P.
Druhá třetina pokračovala v duchu té první, tzn. naše šance - žádné góly, soupeřovy šance - 2 góly. V polovině zápasu byl stav 1:4 a pánové byli zralí na ručník, neboť to vypadalo, že zápas pro ně skončil. Naštěstí, když nejde dát gól ze hry, existují standartky. První proměnil při přímém kopu Petr a druhou, až střelou z naší poloviny, snížil na 3:4, Ondra.
Tyto dva góly a domluva trenéra o přestávce, naše borce probudily a poslední třetinu si užili kluci i fanoušci. Najednou jich bylo všude plno, vyhrávali souboje, přihrávali si a tak jim tam začaly padat i góly. Ve 3. minutě vyrovnal po úniku Martin na 4:4 a během dalších třech minut zvýšili skóre Ondra (opět střelou z dálky) a David s Petrem po přihrávkách Martina. Ke konci přidali další góly Martin a Petr, soupeři se povedlo skórovat pouze jednou, a to střelou z dálky, na kterou Láďa, zaskakující za brankáře, nemohl dosáhnout.

23. října 2011 v 18:36 | Petr |  Informace
V úterý 25.10. je trénink a v pátek 28.10. zápas (nominace bude v úterý večer).

KOZEL

Sraz je v 9:45 na hřišti Čechie Smíchov !!!

Nebušice : Stodůlky - 1 : 10

14. října 2011 v 23:45 | Eva |  Info ze zápasů
Soupeř, až na pár výjimek, nekladl žádný odpor, i ten jeden obdržený gól jsme si dali sami.

Třetiny: 0 : 4, 0 :3, 1 : 3
Góly: Fido 3x, Vojta 2x, Martin, Matyáš, Láďa, Ondra (plus jedna krásná asistence), Mára Pokorný

TUČEK

Sraz je v 15:15 na hřišti v Nebušicích !!!

Stodůlky : Vyšehrad B - 5 : 3

11. října 2011 v 14:49 | Eva |  Info ze zápasů
Report ze zápasu je ze stránek Slavoje Vyšehrad:
"Sice jsme prohráli, ale měl jsem z tohoto zápasu dobrý pocit. Celý zápas byl odehrán pouze na půlce soupeře a všechny góly padly po inviduálních chybách našich obránců. Soupeř nás vůbec nedostal do nějakého tlaku a vzhledem k tomu, že jsme hráli proti celému mužstvu ročníku 2001 jsem s předvedenou hrou spokojen. Rozdíl jednoho roku nebyl moc znát. V první třetině jsme se spíše seznamovali s terénem a jediný gól dal soupeř po přímém kopu, kdy jsme si špatně postavili zeď a náš gólman se jen ohlédl po střele po zemi. V dalších třetinách jsme si začali více přesněji přihrávat, ale bohužel kluci neměli sílu pořádně vystřelit na bránu. A když už vystřelili, tak doprostřed branky, kde stál brankář. Prohráli jsme si to sami, ne předvedenou hrou, ale neschopností přesněji a s dostatečnou razancí vystřelit. Na toto se zaměříme v dalších trénincích. Na většině hráčů byla patrná únava, buď z pátečního tréninku, a nebo fandění naší reprezentaci."

Třetiny: 1 : 0, 2 : 1, 2 : 2
Naše góly: Vojta 3x, Fido, Patrik