ŽIŽKA 880

Peníze budu vybírat na prvním treninku ve středu 4.1.2012 a v pondělí 9.1. 2012 . PK

Výsledky turnaje na Unionu Žižkov (17.12.)

18. prosince 2011 v 10:24 | Petr |  Turnaje
Pouze o skóre (1 gól) nám uteklo 3. místo. Mára byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.

KOZEL

Turnaj je dopoledne na Unionu Žižkov . Sraz je v 8:50 !!!

ZIMNÍ LIGA BĚCHOVICE II.

11. prosince 2011 v 17:26 | Petr |  Turnaje
V sobotu 10.12. jsme sehráli v rámci zimní ligy další dva zápasy.
Stodůlky - Zeleneč 11 : 0
Po ospalém začátku jsme utkání naprosto ovládli a přesvědčivě zvítězili.

Stodůlky - Třeboradice 8 : 2
V prvním poločase to vypadalo jako při našem prvním dvojzápase na tomto turnaji, kdy jsme také v prvním utkání jasně zvítězili a druhé nezvládli. Naštěstí se historie neopakovala a my jsme po nerozhodném poločase (2:2) dokázali soupeře přehrát a svou převahu vyjádřit i brankově.
Pochvalu zaslouží Patrik, který nás podržel svými obětavými zákroky hlavně v první půli druhého zápasu, a celé mužstvo za trpělivou a kolektivní hru, ve které fotbalové akce a zakončení dokázaly odčinit naše chyby.

Zájem o turnaj 4.2.2012

7. prosince 2011 v 20:04 | Petr |  Turnaje
Jelikož jsem přihlásil turnaj dříve než jsem znal termín prázdnin, potřeboval bych potvrdit, jaký by byl o něj zájem. Vyjádření, prosím, do konce letošních tréninků. Děkuji P.K.

7. prosince 2011 v 9:19 | Eva |  Turnaje
Do fotogalerie byly přidány fotky od p. Voříška z turnajů v Běchovicích a ze Zličína.
Pokud byste někdo chtěl nějakou z těchto fotek v lepší kvalitě, stačí poslat mail na eva(zavináč)zizka.cz

turnaj Běchovice
turnaj Zličín

Výsledky turnaje na Zličíně 3.12.

3. prosince 2011 v 15:10 | Eva |  Turnaje
Dobře zorganizovaný turnaj s kvalitními soupeři. Kluci podali výkony, za které se nemusí stydět, statečně bojovali až do konce. S vítězem celého turnaje, s Viktorkou Žižkov, hráli vyrovnanou partii. Mrzet nás může akorát remíza se Zličínem, když jsme 3 miuty před koncem vedli 3 : 0 a nakonec byli rádi za remízu...
Celý turnaj výborně chytal Mára Vyčichl Vychytl.

Stodůlky : FC Zličín - 3 : 3 (David 3x)
Stodůlky : Sokol Cholupice - 2 : 1 (Ondra, Martin)
Stodůlky : FC Přední Kopanina - 2 : 0 (Fido 2x)
Stodůlky : SK Motorlet - 0 : 3
Stodůlky : FK Viktoria Žižkov - 1 : 2 (Fido)