Únor 2012

Nominace na turnaj 3. 3. 2012

29. února 2012 v 18:38 | Petr |  Turnaje
Nominováni jsou všichni hráči. Sraz je v 8:10 na Žižkově ( ul. Na Balkáně). Prosím o včasné omluvy! Díky PK.

ZL BĚCHOVICE - VYHLÁŠENÍ

21. února 2012 v 9:45 | Petr |  Turnaje
Musím se ještě v krátkosti vrátit k nedělnímu vyhlášení v Běchovicích. Myslím si, že to pro kluky bylo velmi příjemné zakončení turnaje. Fantastické ceny jak pro kolektivy tak pro jednotlivce (naše mužstvo získalo krásný pohár, medaile, šampus a 6 nových míčů), velmi příjemné a přátelské prostředí po dobu celého turnaje a přítomnost fotbalové legendy Ivo Viktora, to vše bylo pěkným zážitkem i pro nás dospělé. Škoda, že jsem tento turnaj objevil až teď. PK

Dobřichovice 19.2.2012

21. února 2012 v 9:33 | Petr |  Turnaje
V neděli jsme se zúčastnili velmi kvalitně obsazeněho turnaje v Dobřichovicích. Obsadili jsme 7. místo a objektivně musíme přiznat, že soupeři ve skupině byli vždy o krok před námi.

12. února 2012 v 17:06 | Petr |  Informace
Tréninky budou probíhat nadále v tělocvičně do konce března. Včas oznámím změny.

Turnaje :
19.2. dopoledne Dobřichovice (nominace ve středu)

19.2. 15:00 vyhlášení výsledků zimní ligy v Běchovicích (cca do 17:30)

25.2. jsme se měli zúčastnit turnaje na umělce ve Stodůlkách. Rozhodneme se s ohledem na počasí. Myslím si, že by bylo zbytečné hazardovat se zdravím kluků při teplotách kolem bodu mrazu. Rád si poslechnu nebo přečtu váš názor.

3.3. Žižkov (nominováni budou všichni - máme přihlášena dvě mužstva)

10.3. Žižkov
11.3. Zličín

Pokusím se sehnat jěště před prvními mistráky nějaký turnaj nebo přatelák venku. PK

SOUSTŘEDĚNÍ 2012

12. února 2012 v 16:44 | Petr |  Informace
Zajistil jsem letní soustředění v termínu od 19.8 do 25.8. v Česticích. Cena bude jako minulý rok (cca. 2 700 Kč), doprava individuální.
Do komentáře prosím jen ty, kdo se soustředění nezúčastní.

Stodůlky - Český Brod 11:1

Závěrečná dvě utkání turnaje jsme zvládli bez problémů a zaslouženě jsme výrazně zvítězili. Celkově jsme na turnaji obsadili 2. místo a jen pověstný krůček nám scházel k celkovému vítězství. Myslím si, že 2. místo je pro naše mužstvo velký úspěch. Ještě více než s umístěním jsem však spokojen s přístupem kluků a snahou hrát fotbal. I když se ne vždy vše podařilo, zápas od zápasu jsme se zlepšovali a předváděli lepší a lepší výkony. Tento turnaj jsme kladli na první místo v naší zimní přípravě a tomu byly podřízeny i nominace. Klukům gratuluji a děkuji rodičům a fanouškům za pravidelné a vydatné povzbuzování.

Žižka 900

Poplatky budu vybírat v pondělí 13.2. 2012.
Děkuji P.K.

MIMOŘÁDNÝ TURNAJ

1. února 2012 v 22:37 | Petr |  Turnaje
V sobotu 25.2. se bude konat ve Stodůlkách na umělce turnaj 5 + 1, na který budou nominováni všichni hráči. Další informace upřesním.