ŠAFRÁNEK

Sraz je v neděli 29.4. v 16:15 na hřišti ZŠ Mezi školami .

STODŮLKY : ŘEPORYJE 9:3

25. dubna 2012 v 21:49 | PETR |  Info ze zápasů
Hodnocení prvních dvou třetin je zcela jednoduché - JEDEN VELKÝ CHUMEL . Až v závěrečné třetině jsme hru roztáhli do krajů a zlepšili jsme přihrávku . Třetiny 2:1,2:2,5:0 .

19. dubna 2012 v 20:09 | PETR |  Informace
Protože částka věnovaná sponzorem nestačila na pokrytí všech nákladů za týmové oblečení ( dvě sady dresů + teplákové soupravy , je třeba doplatit za každého hráče 200 kč paní Smolkové . Děkuji za včasné uhrazení .

Bílá Hora : Stodůlky - 2 : 7

15. dubna 2012 v 19:59 | Petr |  Info ze zápasů
Ve druhém našem utkání jsme podali velmi rozpačitý výkon. Velmi pěkné akce střídaly momenty hodné výkonu "padesátiletých fotbalových profesorů". Zejména nasazení ve třetí třetině bylo velmi špatné, jako by nás opět začala zajímat jen individuální hra a ne hra pro celý kolektiv.
Abych jen nekritizoval, viděli jsme i krásné akce, které nebyly sice vždy přesně zakončeny, ale bylo potěšením je sledovat. Doufejme, že hned v příštím zápase se pokusíme většinu nedostatků v naší hře odstranit.

BÍLEK
Kluci by měli mít s sebou triko s dlouhým rukávem pod dres .

Sraz je v 9:15 na Bílá Hoře !!!

DŮLEŽITÉ

12. dubna 2012 v 11:32 | Petr |  Informace
Dnešní trénink čtvrtek 12.4 je zrušen z důvodu vytrvalého deště!!!

Stodůlky : Bohnice - 6 : 1

7. dubna 2012 v 10:43 | Petr |  Info ze zápasů
Našemu prvnímu mistrovskému utkání předcházela velká sláva. Kluci dostali od sponzora AAA AUTO nové dresy a na hřiště přijeli krásnou limuzínou. Jěště jednou touto cestou děkujeme sponzorovi a hlavně Bertovi!
A teď již k zápasu: Za vytrvalého deště jsme nastoupili proti mužstvu, které patří k našim největším soupeřům v tabulce. Po vyrovnaném začatku jsme začali soupeře přehrávat, ale zahazovali jsme jednu šanci za druhou. Postupem času jsme několik našich příležitostí proměnili a po zásluze jsme zvítězili. Toto utkání klukům jasně ukázalo, že když provádí určité herní situace na treninku laxně, v zápase se jim to vymstí!
Branky : Martin 2, David V. 2, Vojta, Petr K.

MILOTA

Vzhledem k plánované předzápasové akci je sraz již v 15:15 hod !!!

OPĚT STŘÍBRNÉ BĚCHOVICE

1. dubna 2012 v 12:15 | Petr |  Turnaje
V sobotu jsme turnajem v Běchovicích zakončili zimní přípravu. Po velmi dobrých výkonech ve skupině (KUNRATICE 5:0, UNION ŽIŽKOV 3:0 , VYŠEHRAD A 5:1), jsme nastoupili ve finále proti mužstvu SK HORNÍ POČERNICE. Herně bylo utkání vyrovnané, ale bohužel jsme udělali několik školáckých chyb a soupeř je okamžitě potrestal (ST. - POČ 0:3).
Doufejme, že se poučíme pro nadcházející mistrovská utkání a podaří se nám jak výsledkově, tak zejména herně, navázat na podzimní sezonu!!!