Červen 2012

KRÁTKÉ HODNOCENÍ SEZONY

22. června 2012 v 22:10 | PETR |  Informace
Je dohráno! Ještě rozlučka a stodůlecká starší přípravka ročník 2001 se stane minulostí.
Hned na úvod chci poděkovat Markovi Jelínkovi za nepostradatelnou pomoc s trénováním a všem ostatním, kteří nám pomáhají s chodem našeho družstva, patří můj dík.
A teď hodnocení:
Nebudu se zatím vyjadřovat k jednotlivým hráčům, ale spíše k mžstvu jako kolektivu. Největší naší překážkou byla asi nedostatečná konfrontace se silnými soupeři, kteří by častěji a důrazněji upozorňovali na naše nedostatky. Většinou se kluci přizpůsobili hernímu stylu soupeře a vyhrávali i po nedostatečně kvalitním výkonu.
Na druhé straně se přesuňme o tři roky zpět a vzpomeňme si, že prohry o 5, 10 i více gólů nebyly pro kluky nic výjimečného a ani fotbalový um nebyl na veliké úrovni. Jaký pokrok jsme za tři roky společné práce udělali, musíte posoudit zejména vy, naši fanoušci. Mým cílem vždy bylo naučit kluky fotbalovým základům, pomoci jim najít cestu k lásce k fotbalu a aby poznali, že dobrá parta je základ všech kolektivních sportů.
Výsledkově musím sezonu hodnotit jen kladně. Zvítězili jsme v několika zimních turnajích, obsadili jsme 2. místo v zimní halové lize a zejména vyhráli mistrovskou skupinu II. třídy. PFS nám přiřadil do skupiny 11 týmů a my jsme je 22 krát porazili!! A to se počítá!
Na soustředění se začneme tvrdě připravovat na podzimní sezonu, ve které nás čeká přechod na větší hřiště a systém 7+1. Bude to těžká cesta do fotbalového světa mladších žáků, ale to je snad dobře. Kdyby to byla cesta lehká, mohli bychom zapomenout dávat pozor a mohli bychom si rozbít hubu!
Přeji vám všem krásné prožití prázdnin a v Česticích na soustředění se těším nashledanou.

PS: MYSLÍM, ŽE MŮŽU ZA NÁS VŠECHNY POPŘÁT LÁĎOVI NOVOTNÉMU ZDÁRNÉ UZDRAVENÍ A ABY SE CO NEJDŘÍVE VRÁTIL DO MUŽSTVA!!!
Tr. a ved. mužstva Petr Kozel

Pozor, pozor!

20. června 2012 v 12:16 Informace

Rozlučka s úspěšnou sezónou 2011/2012 se koná v sobotu 23.6. na hřišti u kostela od 11:00 hod!Trénink 20.6.

19. června 2012 v 20:35 | Marek |  Informace
Ve středu 20.6. se bude konat trénink na UMT ve Stodůlkách od 16:30!

Tréninky

18. června 2012 v 19:34 | Marek |  Informace
Z důvodu uzavření travnatého hřiště, kvůli rekonstrukci, trénink v úterý a ve čtvrtek není. Je možnost uspořádat středeční trénink na umělce, prosím o přihlášení na tento trénink.. Zda se bude konat či ne, napíšu zítra podle počtu přihlášených.

Union Žižkov "B" : Sokol Stodůlky - 2 : 18

16. června 2012 v 13:24 | Marek |  Info ze zápasů
Soupeř, který byl vesměs o rok, v některých případech i dva roky mladší než naši hráči, nebyl pro nás zřejmě velkou motivací. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit prochrápanou první třetinu většiny našich hráčů. Náznaky nasazení či bojovnosti byly vidět opět až ve třetí třetině, kdy se zlepšila i kombinace a přibylo šancí. V příští sezoně, kdy my budeme za ty mladší v soutěži a budeme hrát se staršími, by tento výkon neobstál. V poslední době kluci na zápasech i v tréninku ztratili nasazení, zřejmě pod dojmem sezony bez ztráty bodu. Doufám a věřím, že se v příští sezoně přístup k tréninku zlepší a tím se zlepší i výkony na hřišti.
Hodnocení kompletní sezony proběhne na rozlučce, která by měla proběhnout 23.6. v arálu Sokola Stodůlky.

Nominace na utkání 15.6.2012

14. června 2012 v 21:01 | Marek |  Nominace na zápasy
Pokorný
Šafránek
Smolek
Zelenka
Voříšek
Hrdlička
Vyčichl
Žižka
Milota
Pour
Výborný
Sraz v 16:00 na hřišti Unionu Žižkov
Pozn: oba brankáři s sebou brankářské vybavení

Stodůlky : Zlíchov - 10 : 2

10. června 2012 v 9:41 | Eva
Pěkný výsledek po slušném výkonu letí do Motola za Láďou.
Přejeme Ti, Láďo, rychlé uzdravení.
Tvoji spoluhráči a Tvoje fanynky.

nominace na sobotu 9.6.2012

7. června 2012 v 21:58 | petr |  Nominace na zápasy
VOŘÍŠEK ( brankář )
SMOLEK
VYČICHL
POUR
HRDLIČKA
ZELENKA
ŽIŽKA
KOZEL
VÝBORNÝ
POKORNÝ
Sraz je v 9:30 na hřišti u kostela !!!

ŘEPY : STODŮLKY - 6 : 10

3. června 2012 v 20:44 | Petr |  Info ze zápasů
Ve 20. kole jsme zavítali na hřiště Řep, se kterými jsme měli na podzim velké starosti. A historie se opakovala. Soupeř byl důraznější, rychlejší a hlavně fotbalovější. Kluci se opět přesvědčili, že fotbal je hlavně zpracování míče, přesná a prudká přihrávka a hlavně pohyb. Jen díky Patrikovi v bráně a našemu zlepšenému výkonu ve třetí třetině jsme zvítězili, ale...
P.K.