Září 2012

Vršovice B : Stodůlky - 8 : 1

28. září 2012 v 17:56 | Eva |  Info ze zápasů
Zápas, na který bychom měli co nejdřív zapomenout. Než naši borci zjistili, že zápas už začal, prohrávali jsme 2 : 0. Naše hra postrádala, hlavně v prvním poločase, úplně všechno. Prohrávali jsme osobní souboje, neviděli jsme pořádnou přihrávku, jenom zbrklé odkopy, chyběl pohyb bez míče, všude jsme byli pozdě.
Druhý poločas vypadal opticky o něco lépe, ale spíš to bylo tím, že soupeř trochu polevil. Světlejším momentem byly naše dobře zahrávané rohové kopy. Z jednoho si dal soupeř vlastní gól a minimálně ze dvou dalších mohl nějaký ten gól padnout (Ondra hlavička, Martin střela).

Hodnocení zápasu z pohledu vršovických najdete na jejich stránkách. Při té příležitosti se nezapomeňte podívat na jejich soupisku, kdybyste se chtěli vymlouvat na to, že byli starší.

MILOTA

Sraz je v 15:45 na hřišti Unionu Vršovice ul. Na vrších Praha 10 ( za plaveckým stadionem) !!!

PŘÍSPĚVKY - podzim 2012

23. září 2012 v 17:24 | Petr |  Informace
Do 13. 10. 2012 musí být zaplaceny příspěvky za podzim ve výši 2 500 Kč. Děkuji P.K.

STODŮLKY : ARITMA - 0:3

23. září 2012 v 17:17 | Petr |  Info ze zápasů
Do utkání jsme nastoupili oslabeni o tři hráče základní sestavy, ale s odhodláním odčinit náš výkon z prvního domácího zápasu. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané a šance se střídaly na obou stranách. Bohužel, po přestávce jsme přestali běhat, nestačili jsme dobře a včas napadat a soupeř nás potrestal třemi góly. Určitě se náš výkon oproti prvnímu utkání zlepšil, ale na body to zatím nestačilo. Vše se dá zlepšit jen poctivým přístupem k tréninku!!

KING : STODŮLKY - 3:12

23. září 2012 v 17:03 | Petr |  Info ze zápasů
Po úvodním trápení jsme v utkání zvítězili. Vzhledem ke kvalitě byla výhra povinností.

TUČEK

Sraz je v 10:00 na hřišti ZŠ Vybíralova !!!

Stodůlky - Praga 0:5

9. září 2012 v 20:27 | Petr |  Info ze zápasů
V našem prvním zápase jsme nastoupili proti družstvu Pragovky, které mělo ve svém středu pár hráčů o "několik" centimetrů větších než jsou naši kluci. Přechod na větší hřiště a proti zdatnějšímu soupeři (oproti loňské sezoně) nám dělal velké potíže. Chyběl nám především důraz před oběma brankami a přesná přihrávka. Nemůžu říci, že by se kluci nesnažili, ale dnes se ukázaly všechny naše nedostatky, které v minulé sezóně naši soupeři nedokázali využít. Musíme se z úvodního zápasu poučit a v tréninku se na nedostatky zaměřit.
Hodnocení zakončím vzkazem pro kluky: Chlapci, vítejte zpátky na zemi!