Říjen 2012

TRÉNINK 30.10. a 31.10.

29. října 2012 v 15:13 | PETR |  Informace
Tento týden bude trenink pouze ve čtvrtek 1.11. Ve čtvrtek večer bude nominace na sobotní zápas a od pondělí 5.11.( 17:00) začíná tělocvična v Mládí . Další program bude včas oznámen . P.K.

Nominace na sobotu 27.10.

24. října 2012 v 19:41 | Petr |  Nominace na zápasy
Na zápas jsou nominováni všichni hráči. Sraz je v 7:45 na hřišti !!!

DŮLEŽITÉ - čtvrteční trenink 25.10. ODPADÁ !!!

STODŮLKY : PŘEDNÍ KOPANINA B - 5:3

22. října 2012 v 21:05 | Petr |  Info ze zápasů
Do utkání jsme vstoupili s odhodláním zvítězit a to se nám dařilo až do závěru prvního poločasu. Bohužel, jedna chyba a soupeř vyrovnal náš náskok (poločas 1:1). Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a dvěma góly jsme soupeři odskočili na vedení 3:1. Po další námi nevyužité šanci nás však soupeř začal tlačit před naší bránu a nakonec využil našeho útlumu a vyrovnal. Kluci se však včas vzpamatovali a po nejfotbalovější akci celého zápasu strhli vedení na svou stranu. Utkání jsme zakončili proměněnou penaltou a zaslouženě zvítězili 5:3.

13. října 2012 v 17:53 | Petr |  Info ze zápasů
Naše dnešní utkání mělo několik herních fází. Prvních 15 minut jsme opět hráli bez náboje, špatně jsme bránili a byli všude pozdě, což vyústilo ve dvoubrankové vedení domácích. Ve druhé části první půle jsme postupně hru vyrovnali a v závěru byli lepším mužstvem, bohužel, převahu jsme vyjádřili jen jedním golem. Do druhé půle jsme nastoupili s přecevzetím, že budeme pokračovat v aktivní hře plné pohybu a fotbalovosti. Bohužel, po deseti minutách přišla další námi nevydařená fáze zápasu. Udělali jsme v krátké době několik individuálních chyb a přenechali jsme veškerou iniciativu soupeři a ten nás potrestal třemi brankami. V závěru jsme alespoň skóre upravili a předvedli několik slušných akcí.
Škoda, při trochu lepším zakončení a vyvarování se hrubých chyb při bránění, mohli jsme dnes bodovat. Každopádně jsme si dokázali, že i prohrát se dá se ctí.

POUR

Sraz je nejpozději v 7:50 na hřišti Hájů (K jezeru 2 - mapa) !!!

Stodůlky : Třeboradice B - 4 : 2

7. října 2012 v 11:59 | Petr |  Info ze zápasů
Dnes jsme nastoupili proti soupeři, který také ještě nebodoval a podle dosavadních výsledků jsme nebyli favorité. Hned od začátku utkání však byla vidět na našich hráčích jedna podstatná změna oproti minulým zápasům a ta ovlivnila celé utkání - KLUCI CHTĚLI HRÁT. Ne, že by v naší hře nebyly chyby, ale kluci svým nasazením, snahou o kombinaci a zodpovědné plnění obraných povinností dovedli utkání do vítězného konce. Já jsem byl dnes s hrou, a zejména s nasazením, spokojen a doufám, že budeme v těchto výkonech pokračovat. PK