29. dubna 2013 v 16:33 | PETR |  Informace
Treninky 1.5. a 8.5. nejsou !!!

STODŮLKY - HÁJE B 2 : 9

29. dubna 2013 v 16:32 | PETR |  Info ze zápasů
K zápasu není moc co dodat . Za soupeřem jsme zaostávali ve všech činnostech a ještě jsme mu pomohli minimálně ke čtyřem brankám .PK

STODŮLKY - HÁJE B 27.4.2013

25. dubna 2013 v 21:15 | PETR |  Nominace na zápasy
Sraz na sobotní utkání je v 7:45 na hřišti !!!

TŘEBORADICE - STODŮLKY 4:0

20. dubna 2013 v 20:04 | Petr |  Info ze zápasů
Zhruba po deseti minutách dnešního utkání jsem si myslel, že se soupeř nedostane tak blízko k Patrikovi, aby ho mohl překonat a my nějakou branku vstřelíme a zvítězíme. No, chlapci mě velmi překvapili a dokázali utkání neuvěřitelně ... nenacházím to přesně výstižné slovo. Na tak malém hřišti jsme nedokázali ohrozit bránu soupeře. Náš výkon hodnotím v bodové stupnici 1 - 5 (nejlepší - nejhorší) známkou 6!!!
PK

Třeboradice - Stodůlky 20.4.2013

18. dubna 2013 v 21:52 | Petr |  Nominace na zápasy
Sraz na sobotní zápas je v 10:30 na hřišti v Třeboradicích !!!

STODŮLKY : VRŠOVICE - 0 : 6

14. dubna 2013 v 20:04 | Petr |  Info ze zápasů
V prvním jarním zápase na domácí půdě jsme přivítali vedoucí družstvo naší tabulky - Vršovice. Od prvních minut bylo znát, že soupeř není na prvním místě náhodou. Převaha hostujícího družstva prameníla zejména z jeho větší fotbalovosti a hlavně důrazu. První poločas skončil, pro nás ještě přijatelným výsledkem, 0:2. Druhá půle byla již v naprosté režii soupeře a my jsme se dostávali pod stále větší tlak. V závěru zápasu jsme již těžko nacházeli morální síly k většímu odporu a čekali jsme na vysvobození v podobě závěrečného hvizdu rozhodčího.
Hrát vyrovnanou partii s takovýmto soupeřem bohužel není v silách současného kádru, ale o to víc nás musí mrzet individuální hrubé chyby, kterými soupeři ještě pomáháme. Vezměme si proto z dnešního zápasu ponaučení a soustřeďme se na další utkání.
PK

STODŮLKY : VRŠOVICE 13.4.

11. dubna 2013 v 18:22 | Petr |  Nominace na zápasy
Sraz na sobotní zápas s Vršovicemi je v 7:45 na hřišti u kostela!!

Peníze, prosím, plaťte při zápase. Děkuji PK

!!! STŘEDEČNÍ TRÉNINKY BUDOU VŽDY OD 16:45 !!!

ARITMA : STODŮLKY - 0 : 1

6. dubna 2013 v 22:02 | Petr |  Info ze zápasů
V dnešním zimním počasí se zrodila naše první, a musíme přiznat, nečekaná výhra. Bohužel, k hlášené absenci Jáchyma se přidala další ztráta (Petr K. - nemoc) a tak nás potěšila výpomoc "ztracených synů" Vojty a Ládi. Od začátku zápasu bylo jasné, že utkání bude fyzicky velmi náročné a to hlavně pro nás. Soupeř měl 7 hráčů na střídání, my jen dva.
Během první půle měli domácí lehkou herní převahu, ale bojovnost a nasazení byly na naší straně. Těsně před přestávkou jsme se ujali vedení po rozehraném nepřímém kopu. Bohužel, jsme za tuto vstřelenou branku zaplatili (hlavně střelec gólu Ondra) krutou daň. Ondra si při střele způsobil zranění, které si vyžádá několikatýdenní léčbu.
Druhý poločas jsme se dostávali stále pod větší tlak, ale i přesto jsme si vypracovali několik velmi dobrých příležitostí, kdy jsme mohli náskok zvýšit. Nakonec se nám podařilo urvat tři body a myslím, že za obrovskou bojovnost a snahu hrát, jsme si je zasloužili.
Proto dnes musím vyzdvihnout jen jedno jméno a to je Sokol Stodůlky.
"Kluci, přeci musíte mít z takového kolektivního vítězství radost. My všichni dospělí, kteří jsme zápas viděli, jsme ji měli!!!"
PK

Aritma 6.4.2013

5. dubna 2013 v 13:16 | Petr |  Nominace na zápasy
Sraz je v 7:40 na hřišti Aritmy ve Vokovicích!

PRAGA : STODŮLKY - 4 : 4

2. dubna 2013 v 20:25 | Petr |  Info ze zápasů
V prvním jarním zápase jsme nastoupili proti družstvu Praga (většina hráčů roč. 2000). Bez čtyř hráčů podzimního širšího základu (Mára V., Vojta, David, Filip) jsme začali dost rozpačitě, ale postupně jsme přidávali jak na důrazu tak i ve snaze o kombinaci. První poločas skončil 1:0 pro domácí, ale určitě jsme nebyli horším týmem. Ve druhé půli jsme byli svědky gólové přestřelky, která nakonec skončila smírně. Kluci hráli velmi obětavě a při počtu jednoho hráče na střídání vydali mnoho sil. Snažili se hlavně hrát a bojovat a to bylo v dnešním zápase nejdůležitější. Tedy skoro to nejdůležitější. Protože hlavním strůjcem našeho bodového zisku byl vynikající Patrikův výkon v brance!
Kluci vidíte, že důležitá je hlavně snaha, nasazení a bojovnost. Výsledek se pak dostaví!!