Květen 2013

Trénink čtvrtek 30.5.

29. května 2013 v 17:59 | Petr |  Informace
Jelikož hlásí intenzivní déšť, čtvrteční trénink 30.5. odpadá. Sraz na sobotní zápas je v 7:45 !!!

Fotky

25. května 2013 v 18:53 | Petr |  Informace
Protože budeme hráčům dělat nové legitimace, je třeba aktualizovat fotky. Prosím od každého hráče co nejdříve průkazovou fotografii (Petr Hrdlička a Ondra Smolek nemusí).
Díky PK

STODŮLKY - CHABRY 8:0, SUCHDOL - STODŮLKY 0:6

25. května 2013 v 18:43 | Petr |  Info ze zápasů
Oba zápasy s mužstvy ze spodní poloviny tabulky byly velmi podobné. Byli jsme lepší jak v kombinaci, tak v zakončení a naše nedostatky v obraně vyřešil Patrik v bráně. Naší největší slabinou je pohyb a hra bez balonu a přesná finální přihrávka. V posledním našem zápase nastoupíme proti mužstvu Čafky B a budeme se snažit potvrdit naší pátou pozici v tabulce.
PK

SUCHDOL - STODŮLKY

24. května 2013 v 17:46 | PETR |  Nominace na zápasy
Sraz na zítřejší utkání je v 9:15 na hřišti Suchdola !!!

DŮLEŽITÉ !!!

22. května 2013 v 23:49 | Petr |  Informace
Na posledních dvou zápasech budu vybírat zálohu na soustředění 800 Kč (celková cena bude 2 800).
Dále bych chtěl rodiče požádat o účast na schůzce po posledním zápase v sobotu 1.6.2013, kde bych chtěl v krátkosti pohovořit o současné i budoucí sezoně. Děkuji za vaši účast.
PK

STODŮLKY - CHABRY 18.5.

17. května 2013 v 15:07 | PETR |  Nominace na zápasy
Sraz na sobotní utkání je v 7:45 na hřišti !!!

NEBUŠICE - STODŮLKY 1 : 13

17. května 2013 v 15:06 | PETR |  Info ze zápasů
Soupeř byl velmi slabý a tak naše hra se dá těžko hodnotit . PK

Odložené utkání

13. května 2013 v 22:07 | Petr |  Nominace na zápasy
Utkání proti Nebušicím bude sehráno ve čtvrtek 16.5. Sraz je v 16:30 na hřišti v Nebušicích !!!

Dnešní zápas s Nebušicemi zrušen!

10. května 2013 v 14:23 | Petr |  Informace
Díky trvalému dešti je dnešní zápas v Nebušicích zrušen.
Náhradní termín bude včas oznámen.

Nebušice - Stodůlky 10.5.

9. května 2013 v 21:44 | PETR |  Nominace na zápasy
Sraz na páteční utkání je v 16:15 v Nebušicích !!!

PŘEDNÍ KOPANINA : STODŮLKY - 2 : 3

5. května 2013 v 21:19 | Petr |  Info ze zápasů
Do dnešního zápasu jsme nastoupili s odhodláním odčinit naše minulé výsledky a hlavně výkony. Od začátku utkání jsme měli mírnou převahu, kterou jsme, bohužel, vyjádřili pouze jedním gólem. Ke konci poločasu soupeř několikrát ohrozil naši branku a nakonec vyrovnal. Ve druhé půli nám velmi chyběl pohyb bez míče a soupeři nás zatlačili na naší polovinu. Svůj tlak korunovali vedoucí brankou a měli ještě mnoho dalších příležitostí. Nakonec se nám podařilo zápas otočit dvěma vydařenými akcemi (zejména vyrovnávací branka po uvolnění a střele z velké dálky - Martin - byla krásná) a odvážíme si tři body. Svou snahu o umístění na 5. místě tabulky musíme potvrdit příští týden v Nebušicích!! PK