29. září 2013 v 18:39 | Petr |  Informace
Ve čtvrtek (3.10.) a pátek (4.10.) budu vybírat členské příspěvky 2 000 Kč.
Děkuji PK

PŘEDNÍ KOPANINA : STODŮLKY - 3 : 9

29. září 2013 v 18:36 | Petr |  Info ze zápasů
Za krásného slunečného počasí jsme na hřišti Kopaniny od první minuty předváděli výkon, který byl zárukou zisku našich prvních bodů v soutěži. Snažili jsme se zatlačit soupeře na jejich polovinu a zakončovali jsme naše akce častou střelbou. Útlum v naší hře přišel kolem dvacáté minuty, kdy soupeř snížil na 1:4 a měl i více ze hry, zejména díky našemu nedůrazu a špatné rozehrávce. Ke konci poločasu jsme naštěstí hru opět vyrovnali a zvýšili vedení na 1:5. Druhá půle začala naším posunem ve skóre na 1:6, ale poté jsme opět svojí zbrklostí a neochotou pracovat bez balonu dovolili soupeři, aby se vrátil do zápasu. Domácí nás deset až patnáct minut sevřeli na naší polovině, snížili na 3:6 a měli ještě řadu dalších šancí. Po tomto výpadku jsme se naštěstí vzpamatovali a dovedli zápas do vítězného konce.
Celkový dojem z dnešního utkání je velmi dobrý. Je vidět, že pokud jsme v kompletnější sestavě (chyběl jen Patrik a Petr K. ) a snažíme si nahrát a nabízíme se spoluhráčum dobrým pohybem, jsme schopni hrát slušný fotbal. Pochvalu zaslouží celý tým, ale vyzdvihl bych dnes dva hráče: Petra N. - za velký přehled ve hře a Šmícu za úspěšnost při zakončování. Snad dobrý výkon zopakujeme i v příštím kole!
PK

Stodůlky : Podolí - 3:5

23. září 2013 v 21:14 | Petr |  Info ze zápasů
V tomto zápase jsme se utkali se soupeřem, který bude pravděpodobně patřit k mužstvům z horní poloviny tabulky.
Do utkání jsme vstoupili s odhodláním odčinit naše předchozí neúspěchy, jak herní, tak výsledkové. Brzy jsme se ujali vedení 2 : 0, ale soupeř dokázal do poločasu výsledek otočit. Na začátku druhé půle jsme udělali hrubou chybu při bránění rohu a hosté se dostali do dvoubrankového vedení. Po snížení na 3:4 jsme si vypracovali několik šancí na vyrovnání, ale zbrklá koncovka nás o něj připravila. V závěru jsme vrhli všechny síly do ůtoku, ale soupeř utkání rozhodl ve svůj prospěch na konečných 3:5.
Podali jsme náš zatím nejlepší výkon a to, že jsme nebodovali, lze přičíst zejména zranění či nemoci některých hráčů. Bohužel, při počtu kluků, kteří jsou schopni konkurovat soupeři v této soutěži, je každá absence velmi citelná.
PK

BRANÍK : STODŮLKY - 9 : 2

14. září 2013 v 16:40 | Petr |  Info ze zápasů
Brzy ráno jsme nastoupili proti mužstvu Braníka a než jsme se probudili, prohrávali jsme 3:0. Postupem času jsme se i my dostávali ke hře, ale branky střílel soupeř. O poločase jsme si vysvětlili nejčastější naše chyby a v prvních dvaceti minutách druhé půle jsme díky nasazení odehráli zatím nejlepší fotbal. Bohužel koncovka a finální přihrávka nám zabránily skórovat více než jednou. V závěru zápasu jsme opět přestali obsazovat domácí hráče a ti nás potrestali několika dalšími góly.
Nemyslím si, že výsledek tentokrát odpovídá dění na hřišti. Bohužel, utkání se velmi nepovedlo brankáři Davidovi, který daroval soupeři většinu gólů v naší síti. Pochvalu v zápase zaslouží dnes Petr K. za hru na místě stopera a celé mužstvo za již zmíněnou dvacetiminutovku. Ovšem to je stále na zisk bodů málo! Tak snad příště.
PK

Zbraslav : Stodůlky - 3 : 2

13. září 2013 v 15:56 | Petr |  Info ze zápasů
Ve středečním utkání na Zbraslavi jsme měli v prvním poločase více vyložených šancí, ale bohužel žádnou z nich jsme nevyužili. Domácí družstvo ohrožovalo naši bránu jen z větší vzdálenosti, ale i tak musel David v bráně několikrát zasahovat. Po přestávce jsme pomalu začali ztrácet kontrolu nad utkáním a mezi 10. až 20. minutou jsme po nedůrazné a pomalé hře dvakrát inkasovali (mohli jsme však dostat branek 5). Po druhé brance se nám podařilo zvednout hlavy a po několika vydařených akcích jsme vyrovnali. Bohužel, na chybu našeho brankaře krátce před koncem utkání jsme již odpovědět nedokázali.
V zápase nám stále schází důraz a větší nasazení, bez kterých nemáme v této soutěži šanci na úspěch. Pochvalu zaslouží jen naše gólové akce vypracované Šmícou, Karlova koncovka (jen ve druhé půli) a Martinova snaha zabraňovat akcím soupeře. Na zisk bodů to však nestačí a to si myslím, že soupeř patřil ke slabším protivníkům.
PK

STODŮLKY : HÁJE - 2 : 7

8. září 2013 v 21:42 | Petr |  Info ze zápasů
Prvním naším soupeřem v přeborové soutěži bylo mužstvo Hájů. Tento tým jsme v červnu na turnaji porazili, ale tentokrát byl zápas zcela v režii hostí. První poločas jsme prohráli 2 : 0, ale měli jsme tři vyložené šance, které jsme však neproměnili. Ve druhé půli jsme se chtěli pokusit klást větší odpor, ale bohužel za stavu 1 : 3 jsme v krátké době třikrát inkasovali a zápas dohráli ve velkém útlumu. Konečný výsledek bohužel odpovídá hře našeho mužstva, ve kterém podal kvalitní výkon pouze Petr Novotný. Náš tým byl oslaben o několik hráčů, z důvodu zranění či návštěvy utkání reprezentace s Arménii. Ve středu nás čeká předehrávka na Zbraslavi, kde budeme doufat v lepší výkon. Z důvodu středečního zápasu odpadá čtvrteční trénink.