28. října 2013 v 16:35 | Petr |  Rozpis zápasů a tréninků
TENTO TÝDEN BUDE TRÉNINK S OHLEDEM NA PRÁZDNINY JEN V PÁTEK 1. 11. OD 15:30.
Tréninky na další dny budou upřesněny.
PK

Újezd nad Lesy : Stodůlky - 5 : 2

28. října 2013 v 16:32 | Petr |  Info ze zápasů
Na hřiště soupeře jsme nastoupili s odhodláním protáhnout vítěznou šňůru na pět výher v řadě. Od úvodních minut bylo ale vidět, že někteří naši hráči nepřijeli v "optimální formě". Soupeři jsme naší nedůraznou a ospalou hrou dovolovali ohrožovat naši bránu. Poločas skončil 2:1 pro domácí, když obě branky vstřelil po našich chybách. Ve druhé půli jsme chtěli skóre utkání otočit v náš prospěch, ale chyběl nám pohyb bez míče a přesná přihrávka, abychom vůbec ohrozili bránu domácích. Přesto se nám po standartce podařilo vyrovnat a bylo otázkou, které mužstvo dokáže strhnout vítězství na svou stranu. Bohužel, jsme soupeři umožnili dvěma hrubými chybami utkání rozhodnout v jejich prospěch.
Absence čtyř hráčů byla sice citelná, ale přesto si myslím, že jsme dnes utkání ztratili jako celek. Všichni hráči se postupně přidávali k špatně hrajícím jedincům až jsme přestali fungovat jako mužstvo. Ačkoli se dnes ani on nevyvaroval chybám, byl Patrik naším nejlepším hráčem.
Do konce podzimu sehrajeme ještě dva zápasy a ty ukážou do jaké poloviny tabulky budeme patřit . PK

STODŮLKY : BOHEMIANS - 2 : 1

19. října 2013 v 15:00 | Petr |  Info ze zápasů
Dnes se opět ukázalo, že nezáleží na postavení týmů v tabulce, a že v přeborové soutěži není slabých mužstev. Bohemka hrála proti nám s velkým nasazením a nenechávala nám mnoho času na zpracování a rozehrání míče. I přesto jsme se v první půli dostali do několika slibných šancí, ale buď jsme selhali v zakončení nebo nás "vychytal" soupeřův brankař. Branku jsme nakonec střelili po důrazném dohrání standartní situace.
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zlepšit zejména pohyb bez balonu a přihrávku. To se nám vcelku dařilo, ale scházelo nám přesnější řešení finálního zakončení. Bohužel, při jednom útoku jsme nechali hráče soupeře projít bez napadání až před naší bránu a ten prostřelil Patrika a vyrovnal. I přes vyrovnání jsme se stále snažili být aktivní a nakonec jsme utkání dovedli do vítězného konce.
V zápase kluci bojovali i když se hra ne vždy dařila jak by si představovali (i díky terénu), ale nakonec prodloužili šňůru vítězství na 4 utkání v řadě. Jak jsem již psal, pochvalu zaslouží všichni kluci, ale vyzdvihl bych dnes velké množství vybojovaných míčů a obrovské množství bojovnosti Martina Ž.

13. října 2013 v 21:20 | Petr |  Info ze zápasů
V sobotu brzy ráno jsme zavítali na hřiště dosud vedoucího mužstva Čafky, které zatím neztratilo ani bod. Od první minuty bylo utkání vyrovnané a hra se postupně přelévala od jedné branky ke druhé. Několik úvodních šancí zlikvidovali oba brankáři nebo nepřesnost střelců. Okolo 15. minuty jsme zahrávali sérii několika rohů a nakonec jsme dokázali dva z nich proměnit. Soupeř po naší individuální chybě snížil, ale my jsme se po přímém kopu a úspěšné dorážce dostali do vedení 3:1. Musíme přiznat, že v závěru poločasu jsme měli i velké štěstí. Nejprve soupeř dvakrát nastřelil tyč a v úplném závěru Patrik nadvakrát (zákrok + chycená penalta) zlikvidoval snahu soupeře o snížení.
Druhý poločas byl soubojem naší obrany, vedené Petrem a Patrikem, a lépe kombinujícího soupeře. I přes převahu domácích jsme se dostali do několika zakončení a jednou se nám podařilo skórovat.
Dnešní zápas nás jistě všechny potěšil. Škoda, že jsme se druhý poločas nesnažili o častější a přesnější kombinaci, což přikládám špatnému pohybu bez míče. Výsledek zápasu dnes podle mě rozhodla důraznější koncovka a hlavně kvalita brankářů, která byla zcela na naší straně. Chválím celé mužstvo za snahu a bojovnost!
PK

Trénink

11. října 2013 v 14:47 | Marek |  Informace
Z důvodu nepřízně počasí se páteční trénink ruší!!

Zápas s ČAFC sobota 12.10.

11. října 2013 v 13:15 | Petr |  Nominace na zápasy
Sraz na zítřejší zápas je v 7 : 45 na Čafce. Nepřízeň počasí nebude pravděpodobně důvodem odložení zápasu (hraje se na UMT).
Kdyby někdo potřeboval odvoz, zavolejte mi . Nominace je stejná jako minulý zápas, jen místo Davida bude chytat Patrik.
PK

čtvrteční trenink

9. října 2013 v 18:01 | petr |  Informace
Ve čtvrtek 10.10. trenink odpadá !!!

STODŮLKY : STŘEŠOVICE - 6 : 5

5. října 2013 v 19:54 | Petr |  Info ze zápasů
V pátek jsme v kompletní sestavě (chyběl jen Patrik) přivítali družstvo Střešovic, které bylo s jedním bodem na konci tabulky. Po úvodní brance hostí jsme zlepšili kombinaci a otočili skóre v náš prospěch. Zdálo se, že utkání ovládneme a lehce získáme 3 body. Bohužel, jsme se začali postupně zhoršovat v pohybu bez balonu a také zpracování míče nám začalo dělat velké problémy. Soupeř našich chyb začal využívat a hru zcela vyrovnal. Až do konce zápasu jsme se museli strachovat o výsledek.
Opět se ukázalo, jak důležité je v této soutěži nasazení, přesnost přihrávek, zpracování míče a hlavně pohyb bez něj. Chyby soupeři nemilosrdně trestají a pak dá velkou práci je napravovat. V utkání bych vyzdvihl spolehlivý výkon Petra N. Hráčům můžu poděkovat za to, že utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce, i když se nám hra vždy nedařila tak, jak bychom si představovali.