29. listopadu 2013 v 17:31 | petr |  Rozpis zápasů a tréninků
pondělí 18:30 - 20:00 zš Brdičkova ( sraz 18:15 před hlavním vchodem )

17. listopadu 2013 v 22:51 | petr |  Informace
V úterý 19.11.2013 bude trenink v 15:30 ve Stodůlkách na umělce .

STODŮLKY : MOTORLET - 4 : 4

11. listopadu 2013 v 15:51 | Petr |  Info ze zápasů
V našem posledním podzimním zápase jsme přivítali družstvo Motorletu, se kterým jsme se utkali o 5. místo v tabulce. Do 20. minuty jsme dominovali ve všech směrech a soupeř mohl být rád, že prohrával jen o dvě branky (3 : 1). Pak jsme však přestali hrát a hlavně se pohybovat bez míče, což byla předzvěst špatného konce.
O přestávce jsme se sice snažili kluky vyburcovat k lepšímu pohybu, ale bohužel bezvýsledně. Kluci se začali uchylovat jen k odkopávání míčů a soupeř nás dostával stále pod větší tlak. Ještě jednou jsme se, po vyrovnání soupeře, dokázali dostat po krásné střele Petra N. do vedení, ale soupeř brzy vyrovnal a na konec jsme byli rádi za bod.
Je to velká škoda, protože jsme dnes na vítězství jasně měli. V brance nás opět podržel Patrik, ale neproměnění i těch nejvyloženějších šancí a hlavně naprostý výpadek pohybu nás připravil o body.
A UŽ VŮBEC NÁM K BODŮM NEPOMŮŽE KRITIKA SPOLUHRÁČŮ!!!
PK

STODŮLKY : VRŠOVICE - 2 : 2

3. listopadu 2013 v 21:13 | Petr |  Info ze zápasů
Po ostudné prohře v minulém kole na hřišti Újezda jsme chtěli uhrát proti dnešnímu soupeři přijatelnější výsledek a předvést lepší výkon. A musím říci hned na úvod, že se nám oboje povedlo. Utkání předcházela delší porada před zápasem, kde jsme si vyřikali naše interní záležitosti. Od první minuty bylo jasné, že přijel soupeř, který patří k nejlepším (podle mě mají Vršovice nejlepší mužstvo) týmům přeboru. Kluci bojovali o každý míč a snažili se o kombinační hru. Dvě naše pohledné akce zakončil Petr N. a tím jsme dvakrát srovnali skóre. Poločas skončil 2:2.
Druhá půle přinesla mnoho dramatických situací na obouch stranách, ale branku již ani jedno mužstvo nevstřelilo. Konečná remíza byla nakonec spravedlivým vyjádřením dění na hřišti.
Za dnešní výkon chválím celé mužstvo, které podalo proti velmi dobrému soupeři skvělý výkon. I když některým hráčům vyšlo dnešní utkání lépe než jiným, chtěl bych vyzdvihnout práci celého týmu. Po takovém zápase dvojnásobně mrzí některé naše předcházející výkony (Zbraslav, Újezd ). Naše postavení v tabulce mohlo být o hodně příznivější.
Doufejme v podobný přístup i v posledním zápase proti Motorletu!!