27. dubna 2014 v 9:16 | petr |  Nominace na zápasy
JANÍČEK
HÁBL
SCHILLA
MAKOVEC

Sraz je v úterý 29.4.v 15:45 na hřišti ve Střešovicích , ostatní mají možnost treninku ve Stodulkách s tr.Procházkou .

26. dubna 2014 v 10:42 | Petr |  Info ze zápasů
Za vydatného deště jsme nastoupili proti mužstvu Kopaniny, s odhodláním odčinit (hlavně herní projev) minulý zápas. Opět nám chyběli dva hráči základní sestavy (Petr K., Karel N.), ale dnes jsme dali šanci všem hráčům. Od začátku utkání jsme dělali obrovské chyby v rozehrávce a soupeř jednu z nich potrestal vedoucí brankou. Do poločasu se nám podařilo skóre otočit a do šaten jsme šli s náskokem 3:1. Druhá půle byla opět ukázkou zahazování našich šancí díky špatné koncovce nebo finální přihrávce. Po vstřelení gólu na 4:1 se zdálo, že utkání dovedeme do klidného konce, ale bohužel opak byl pravdou. Posledních deset minut se soupeř dostával do jedné šance za druhou a pravdépodobně jen závěrečný hvizd rozhodčího nás zachránil od ztráty bodu.
P.K.

Nominace na 25.4.2014

22. dubna 2014 v 17:36 | petr |  Nominace na zápasy
Na páteční utkání jsou nominováni všichni hráči . Sraz v 16:00 na hřišti !!! P.K.

Nový termín zápasu!!!

18. dubna 2014 v 15:46 | Petr |  Informace
Zápas s Bohemians byl přeložen z neděle 18.5. na čtvrtek 15.5. od 17:30!!!
P.K.

PODOLÍ : STODŮLKY 5 : 15 (bohužel jen na šance)

18. dubna 2014 v 15:43 | Petr |  Info ze zápasů
V boji o vyšší patra tabulky jsme nastoupili proti mužstvu Podolí. Bohužel, náš úzký kádr postihla dvě zranění (Adam, Martin Ž.) a měli jsme jen dva hráče na střídání.
Co říci k zápasu? Herně nebyl zcela dle našich představ, ale i tak jsme si vypracovali okolo 15 vyložených příležitostí ke vstřelení gólu. Bohužel jsme proměnili pouze tři a to bylo dnes málo. Soupeř byl určitě k poražení, o to víc nás musí dnešní trestuhodné zahazování šancí a Patrikovy hrubky mrzet.
Stále kluky neumíme přesvědčit k lepšímu pohybu bez míče a snaze prosazovat se i "slabší " nohou. Dlouhé balony za obranu soupeře nejdou stále opakovat (Šmíca má jen jedny plíce). Na druhou stranu hráči s balonem mají těžkou úlohu, když ostatní spoluhráči nemají pohyb do volného prostoru či nejdou proti balonu.

13. dubna 2014 v 10:54 | Petr |  Info ze zápasů
V pátek jsme nastoupili proti Braníku, kterému jsme měli z podzimní sezony co oplácet (2:9). Od začátku zápasu bylo jasné, že tento soupeř, díky své rychlosti a napadání, nebude jednoduchou záležitostí. V prvním poločase jsem zcela postrádal pohyb bez balonu, přesnou přihrávku a ne vždy jsme byli ochotni se zodpovědně vracet. Soupeř naštěstí nevyužil své příležitosti a my naopak jednu jejich chybu potrestali a šli do vedení 1:0.
Druhá půle byla již lepší, dostávali jsme se do zakončení a podařilo se nám třikrát přetavit šance v gól. Braník měl však také mnoho příležitostí, ale díky dobrým zákrokům Patrika, dnes podpořenými velkou dávkou štěstí, jsme neinkasovali. Tři body nás dnes stály obrovské množství sil, ale nakonec jsme zápas ubojovali a dokázali opět zvítězit, zejména kolektivním přístupem. Po pravdě však musím přiznat, že výsledek 4:0 je pro soupeře až příliš krutý. Další zápas nás čeká již ve středu na hřišti Podolí (sraz v 16:15 ul. Na hřebenech ll ), který ukáže naše šance na umístění v horních patrech tabulky .

7. dubna 2014 v 22:01 | Petr |  Informace
V pátek 11. 4. 2014 budu vybírat příspěvky na jaro 2014 (2 000 Kč).
Děkuji PK

HÁJE : STODŮLKY - 2 : 5

7. dubna 2014 v 21:57 | Petr |  Info ze zápasů
K našemu prvnímu jarnímu utkání jsme nastoupili proti jednomu z vedoucích mužstev tabulky Hájům. Od první minuty zápasu jsme byli lepším mužstvem a to nám vydrželo celý zápas. Kluci podali výborný výkon. Celé mužstvo se snažilo o kombinační hru s častým zakončením, bojovalo o každý balon a i v obraně se dařilo nepouštět soupeře do zakončení. Nejvíce se dařilo Šmícovi (T. Hábl), s jehož pohybem měli domácí veliké problémy. Pokud budeme pokračovat v tomto duchu i v příštích zápasech, budou to mít naši soupeři těžké.
Kluci, ještě jednou velká pochvala za výborný kolektivní výkon.