Květen 2014

STODŮLKY : ÚJEZD NAD LESY - 8 : 0

24. května 2014 v 17:10 | Petr |  Info ze zápasů
Všichni zdraví hráči dnes nastoupili proti soupeři, kterému jsme, po jednom z našich nejhorších výkonů, podlehli na podzim 2:5.
Musím říci, že od první minuty byl náš výkon velmi kolektivní, "lepší" hráči byli ochotni hrát a bojovat s hráči "slabšími" a naopak. Soupeři jsme oplatili porážku i s úroky, a všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Velký dík patří Karlovi, který opět ochotně nastoupil do branky a podal výborný výkon.
Pohled na tabulku jasně ukazuje šanci na naše velmi dobré umístění. Záleží jen na nás, jak zvládneme poslední 3 zápasy v soutěži.

BOHEMIANS : STODŮLKY - 1 : 6

21. května 2014 v 18:29 | Petr |  Info ze zápasů
Bohužel, naše mužstvo zasáhla začátkem týdne smůla na nejcitlivějším místě a to na postu brankáře. Patrik si poranil palec na noze a do konce jarní sezony bude mimo hru. Přejeme brzké uzdravení a alespoň prázdniny bez problémů.
Na Bohemce jsme proto nastoupili s Karlem a druhou půli s Martinem v brance. Soupeř tentokrát patřil k slabším a kluci dobrou kombinací a snahou o časté zakončení, drželi otěže zápasu ve svých rukách nohách. Ve druhém poločase jsme si vybrali slabší čtvrthodinku, ve které soupeř snížil na 1:4 a neproměnil penaltu, ale závěr byl opět v naší režii. Z důvodu zranění a nemocí jsme utkání odehráli bez střídání a kluci zaslouží pochvalu za zvládnutí zápasu. Vyzdvihl bych dnes zejména výkon Kuby.
V pátek je sraz na zápas a trénink v 16:00 hod!

POUR
Sraz je v 16:45 na hřišti Bohemians na Střížkově . P.K.

STODŮLKY : ČAFC - 6 : 7

8. května 2014 v 22:51 | Petr |  Info ze zápasů
V dalším našem zápase jsme přivítali mužstvo ČAFC, které se pohybuje na předních příčkách tabulky. Nástup do utkání jsme měli úžasný a během prvních patnácti minut jsme se ujali vedení 3:0. Soupeř na naši hru zareagoval výměnou brankáře a vysunul své hráče do hloubky našeho pole, aby nám znemožnil rozehrávku od naší branky. To se mu dokonale podařilo a v boji o střed hřiště jsme začali tahat za kratší konec. Ještě jednou jsme v první půli dokázali zužitkovat rychlý protiůtok v branku a šli jsme do vedení 4:2. Bohužel, soupeř, po našich individuálních chybách, dokázal do poločasu vyrovnat a tak se druhý poločas začínalo od nuly.
Po velmi pěkné kombinaci jsme převrátili skóre v náš prospěch, abychom vzápětí po další hrubé chybě nechali soupeře vyrovnat. Šance se střídaly na obouch stranách, ty vyložené měli hosté dvě my čtyři, ale ani jednu nikdo neproměnil. Nakonec šel do vedení soupeř. Po nešťastné teči a další pěkné kombinaci byl stav 5:7. Ještě se nám, po chybě hostujícího bránkáře, podařilo snížit, ale ačkoli jsme v závěru vsadili vše na útok, už se nám vyrovnat nepodařilo.
Největší problémy nám dnes opět dělala rozehrávka, jak díky špatným přihrávkám, tak tím, že nemáme pohyb do volného prostoru nebo si nedokážeme naběhnout pro přihrávku proti spoluhráči. V neposlední řadě také špatná koncovka nás stála body.
Na závěr je však třeba si uvědomit, že prohra o gól s druhým mužstvem přeborové tabulky je po našem dnešním výkonu škoda ne ostuda!!!
P.K.

STŘEŠOVICE : STODŮLKY - 3 : 7

4. května 2014 v 18:10 | Petr |  Info ze zápasů
V úterý jsme v předehrávce zavítali na umělku do Střešovic, se kterými jsme na podzim jen těsně uhájili domácí vítězství 6:5. Tentokrát jsme nic takového nepřipustili a díky dobrému výkonu, zejména ve druhém poločase, zvítězili 7:3. Ve hře byly opět zbytečné chyby jak v obraně, tak i v zakončení, ale tentokrát se nedostatky nepromítly tak výrazně do výsledku zápasu. Pochválit musím celé mužstvo za bojovnost a snahu o kombinaci podpořenou spolehlivým výkonem Patrika v brance. Říká se, že výkon mužstva roste s kvalitou soupeře a tak jsme všichni v očekávání, co předvedeme ve středu proti ČAFCe.