Září 2015

Pohárové utkání Stodůlky - FA Praha 8:2

30. září 2015 v 14:34 | PETR |  Info ze zápasů
Ačkoli soupeř přijel velmi oslaben a ještě jen v 9 lidech nedokázali jsme utkání využít k ke kombinační hře a vyhráli jsme spíše jen díky soupeřově" kvalitě " . PK

STODŮLKY - BŘEZINĚVES 2 :8

30. září 2015 v 14:28 | PETR |  Info ze zápasů
Po herně vyrovnaném prvním poločase ( 1:2) jsme v druhé půli propadli naprosto ve všech směrech a nedokázali konkurovat našemu soupeři . Opět se projevila neochota pracovat poctivě při treninku a k té se přidalo naivní až nelogické řešení základních fotbalových situací ! PK

Další program !!!

20. září 2015 v 17:31 | Petr |  Nominace na zápasy
V úterý 22.9. předehrajeme naše mistrovské utkání s Březiněvsí a ve středu 23.9. hrajeme pohárové utkání s FA PRAHA.
Na oba zápasy, které se hrají na trávě ve Stodůlkách, se dostaví všichni hráči.
Sraz je v úterý v 16:30 a ve středu 15:45.
PK

HÁJE - STODŮLKY 13:0

20. září 2015 v 17:24 | PETR |  Info ze zápasů
Dnes nám chyběl pohyb, bojovnost...!
Ne, jinak. Dnes nám nechyběly dresy a kopačky.
PK

Nominace na 19.9.2015

17. září 2015 v 23:13 | Petr |  Nominace na zápasy
Místo Mládka Kyloušek jinak jako na Zličín . Sraz v 8:15 na Hájích . PK

Středeční treninky

15. září 2015 v 11:08 | PETR |  Rozpis zápasů a tréninků
Středeční trenink bude každý lichý týden ( v sudém týdnu lze trenovat ve stejném čase s ml. dorostem - s tr. Procházkou )

PŘÍSPĚVKY PODZIM 2015

13. září 2015 v 17:34 | Petr |  Informace
Prosím o zaplacení příspěvků ve výši 2 500 Kč do 10.10.2015.
Děkuji PK

STODŮLKY - ZLIČÍN 7:3

13. září 2015 v 17:29 | Petr |  Info ze zápasů
Do dnešního zápasu jsme nastoupili se změněnou obranou a hlavně s úplně jiným přístupem, než minulé kolo. Od první do poslední minuty bylo vidět, že kluci chtějí hrát a bojovat pro mužstvo. Dá se říct, že většinu zápasu jsme byli lepším mužstvem a pochvalu zaslouží všichni hráči. Kluci se přesvědčili, že pokud se budou snažit dát do hry každý své maximum, výsledek se dostaví.
Ještě jednou chlapci, díky za dnešní zápas!
PK

NOMINACE NA 12.9.2015

10. září 2015 v 22:42 | Petr |  Nominace na zápasy
MAYER, THON, KOZEL, VOŘÍŠEK, MAURITZ, TSEBER, VOHRALÍK, HÁBL, MLÁDEK, ŠAFRÁNEK, JANÍČEK, KREJČÍ, SCHILLA, TUČEK.
Sraz je v 11:45 ve Stodůlkách.
PK

STODŮLKY - PŘEDNÍ KOPANINA 0 : 7

7. září 2015 v 12:01 | Petr |  Info ze zápasů
Naše první utkání v plné síle odhalilo naše nedostatky, jak v individuálním, tak v kolektivním výkonu. U hráčů roč. 2002 lze pochopit jejich špatnou orientaci na hřišti, ale i valná většina kluků roč. 2001 měla stejné problémy, což pramenilo zejména z jejich velmi malého nasazení a neochoty pro tým alespoň bojovat. Je sice pravda, že nám za poslední 2 roky odešlo deset hráčů (7- přestup, 2- jiný sport, 1 - zranění), alo ani to nás neopravňuje k takto odvedenému výkonu. Naším jediným hráčem, který snese přísnější měřítko, byl Patrik na pozici stopera, zejména jeho nasazení a bojovnost byly příkladné.
Kluci musí pochopit, že cesta k nápravě začíná na tréniku a v pravém zájmu o fotbal!
PK

Nominace na 6.9.2015

3. září 2015 v 22:34 | Petr |  Nominace na zápasy
Sraz na nedělní utkání je v 16:00 hod. Na zápas přijdou všichni hráči (s sebou černé stulpny).