Říjen 2015

ARITMA - STODŮLKY 6:5

30. října 2015 v 15:20 | PETR |  Info ze zápasů
V předehrávce 8. kola jsme zavítali na hřiště Aritmy. Přijeli jsme jako v pořadí 4. mužstvo tabulky a chtěli jsme naše umístění potvrdit jak výkonem, tak i ziskem bodů. Po velmi špatném začátku, kdy jsme všechny naše akce tlačili středem hřiště, šel soupeř do vedení 2:0 a to mohlo být i hůř. Když jsme však začali hrát po stranách a zlepšili přihrávku, v utkání jsme začali dominovat a jen přesnější koncovka nás stála vyšší vedení (3:2 o poločase).
Po vstřelení branky na začátku druhé půle na 4:2 jsme si mysleli, že vše v klidu dohrajeme. Přesně za 5 minut nás naše mužstvo v čele s brankařem z tohoto omylu vyvedlo! Trvalo nám hodnou chvíli než jsme se z třígolového šoku probrali k nějaké lepší hře. 10 minut před koncem jsme vyrovnali a měli jsme dvě obrovské šance utkání rozhodnout, ale bohužel, nic. V poslední minutě soupeř potrestal naší další chybu a bylo po bodech.
Utkání vyvolalo v kabině, jak u trenérů, tak hráčů, velké emoce. Postupem času však musíme uznat, že i při nepříznivém vývoji utkání jsme mohli body odvézt a lamentování nad nevyužitými možnostmi sestavy není zcela objektivní.
Pokud chce mužstvo vyhrát, musí udělat o jednu chybu méně, než je schopné napravit.
PK

NOMINACE NA 28.10.2015

27. října 2015 v 19:48 | PETR |  Nominace na zápasy
MAYER,MAURITZ,KOZEL,JANÍČEK,MAKOVEC,ŠAFRÁNEK,VOHRALÍK,HÁBL,TSEBER,TOMI,VOŘÍŠEK,KYLOUŠEK,TUČEK,
KREJČÍ. Sraz je v 9:15 na hřišti Aritmy .PK

Aktualizace Fotogalerie

27. října 2015 v 14:12 | Jarda |  Informace
V sekci Fotogalerie - Foto ze zápasů - 2015 Podzim - můžete sledovat novější záběry ze zápasů.

Většina fotografií z letošního podzimu je od p.Mayerové, děkujeme. Ostatní mohou dodat fota k vyvěšení na email jaroslav_tucek@seznam.cz nejlépe zmenšené pro webové použítí (velikost souboru přibližně 300 kB)
nebo na USB osobně při zápasech.

Stodůlky - Spartak Kbely 5 : 0

26. října 2015 v 20:07 | Petr |  Info ze zápasů
V dnešním zápase jsme měli jasný cíl - zisk 3 bodů, a to se nám, díky předvedenému výkonu, podařilo. Až na patnáctiminutovku za stavu 1:0, jsme byli lepším týmem. V brance nastoupil poprvé Patrik a podal standartně velmi dobrý výkon. V obraně, která tentokrát minimálně chybovala a snažila se (hlavně ve druhé půli) o rozehrávku, vynikal Petr na pozici předstopera. Hráči v záloze a útoku se snažili o kombinaci a časté zakončení, které bylo korunováno 5 góly, na kterých měl největší podíl Tomáš Mládek. Dá se říci, že utkání jsme zvládli, ale až další zápasy ukáží zda máme na umístění v horní polovině tabulky!
PK

Nominace na 24.10.2015

22. října 2015 v 18:48 | PETR |  Nominace na zápasy
VOŘÍŠEK,THON,KOZEL,JANÍČEK,MAKOVEC,ŠAFRÁNEK.MAURITZ,HÁBL,VOHRALÍK,TOMI,MLÁDEK,TSEBER,KYLOUŠEK,TUČEK,KREJČÍ. Sraz je v 9:45 na hřišti ve Stodůlkách.

Řeporyje - Stodůlky 2:2

20. října 2015 v 14:16 | Petr |  Info ze zápasů
V sobotu jsme zavítali na hřiště našeho rivala z Řeporyj. I když jsme se dostali do vedení, hráli jsme v prvním poločase velmi špatně. Nedokázali jsme hru roztáhnout do krajů hřiště a špatná rozehrávka společně s nedůraznou obranou nás stála dvě branky v naší síti (a to soupeř ještě jednu 100% šanci zahodil).
Druhý poločas byl již z naší strany o hodně lepší, soupeř se uchýlil k bránění a na naší polovinu se dostával jen pomocí dlouhých odkopů. Bohužel jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance a dokázali jsme jen vyrovnat.
Velká škoda, v Řeporyjích jsme naprosto zbytečně nechali dva body!
PK

Soupiska týmu 2015/16

16. října 2015 v 12:56 | Jarda |  Hráči
Pro sezonu 2015/16 mají trenéři k dispozi níže uvedené hráče.
Do kategorie "Starší žáci" v tomto období mohou nastupovat hráči s rokem narození 2001 a 2002.
Ve výčtu, pokud není uvedeno jinak, se jedná o ročník 2002.

15. října 2015 v 18:15 | PETR |  Nominace na zápasy
MAYER,KYLOUŠEK,KOZEL,TUČEK,MAURITZ,HÁBL,VOHRALÍK,ŠAFRÁNEK,TSEBER,JANÍČEK,PRCHAL,KREJČÍ,SCHILLA,BERGMAN ,VOŘÍŠEK.Sraz je v 9:45 v Řeporyjích !

Stodůlky - Střešovice 9:3

11. října 2015 v 10:59 | Petr |  Info ze zápasů
Dnes jsme nastoupili proti soupeři ze spodních pater tabulky a proto bylo naší povinností získat 3 body. Utkání bych rozdělil na část ofenzivní a defenzivní. V té první jsme, zejména díky zlepšenému výkonu dvojice Hábl - Vohralík, soupeře dostávali pod tlak a záleželo jen na naší finální přihrávce a koncovce, kolik šancí dokážeme proměnit. Co se týká obranné činnosti, dostali jsme dvě branky ze standartních situací po hrubých chybách bránících hráčů a brankaře, třetí gól padl po chybách ve středu obrany + naprostý nezájem záložníků o návrat na naší polovinu! Několik dalších chyb pramenilo ze špatné rozehrávky brankaře a obránců.
Celkově můžeme kluky pochválit, ale výše zminěné nedostatky nás mohou se silnějším soupeřem stát body.
PK

NOMINACE NA 10.10.2015

8. října 2015 v 20:48 | petr |  Nominace na zápasy
MAYER,THON,VOŘÍŠEK,KOZEL,JANÍČEK,TSEBER,VOHRALÍK,MAURITZ,ŠAFRÁNEK,HÁBL,MLÁDEK,KYLOUŠEK,TUČEK,KREJČÍ, PRCHAL . Sraz je v 13:15 na hřišti ve Stodůlkách .