11:00 HOLAN
11:30 KYLOUŠEK
13:00 MAYER

Prohlídka je plně hrazena Sokolem Stodůlky.
Místo konání: FN MOTOL - budova č. 9 - Tělovýchovné lékařství - zátěžová laboratoř (pod pitevnou)
Návštěva vždy v doprovodu rodičů nebo s dospělou osobou obeznámenou se zdravotním stavem v rodině.
Ti, co ještě nebyli na prohlídce, přinesou výpis ze zdravotní karty od obvodního lékaře.

Ďáblice - Stodůlky 2 : 8

16. listopadu 2015 v 10:13 | Petr |  Info ze zápasů
K našemu poslednímu podzimnímu zápasu jsme zavítali na hřiště Ďáblic, které patří k mužstvům spodní poloviny tabulky. Od úvodu utkání jsme se potýkali s největší překážkou v dnešním zápase a tou bylo hřiště menších rozměrů. Jen díky hře po křídlech bylo možné ohrožovat branku soupeře a to se nám v první půli vcelku dařilo. Většinu ze šesti branek jsme vstřelili po přihrávkách z křídelních prostorů do prázdné brány. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nastřílet soupeři co nejvíce gólů, ale nebyli jsme schopni proměnit i ty nejvyloženější šance (4x sami před prázdou brankou). Celková výše skóre tak mohla být pro nás o hodně příznivější.
PK

NOMINACE NA 14.11.

13. listopadu 2015 v 14:34 | PETR |  Nominace na zápasy
Sraz je v 9:30 na hřišti v Ďáblicích (Kokořínská ul.).
PK

Stodůlky - Újezd nad Lesy 7 : 1

13. listopadu 2015 v 14:27 | Petr |  Info ze zápasů
Od první minuty bylo znát, že kluci chtějí odčinit minulou prohru. V úvodu zápasu bylo naší největší překážkou proměňování šancí, a tak když soupeř náhodně vstřelil ve 20.minutě branku, byl stav 1:1. Do půle se nám přeci jen podařilo vstřelit dva góly a do šaten jsme odcházeli s vedením 3:1. Od začátku druhé půle jsme hráli asi nejlepší fotbal v sezóně a během 15 minut jsme zápas rozhodli. Škoda jen, že jsme v tomto výkonu nepokračovali až do konce zápasu a nezvítězili ještě větším rozdílem. Chválím celé mužstvo a velký dík patří Sašovi, který zaskočil v brance a podal velmi dobrý výkon.