Sraz je v 16:15 na hřišti v Březiněvsi !!!

25. dubna 2016 v 9:41 | Petr |  Informace
Středeční trénink dne 27. 4. odpadá.
PK

Stodůlky - Háje 2:7

25. dubna 2016 v 8:48 | Petr |  Info ze zápasů
Po našem úspěšném úvodu sezóny jsme přivítali vedoucí tým tabulky. Bohužel se nám nepodařilo navázat na naše minulé výkony a zápas jsme naprosto nezvládli.
Již to, že v době srazu bylo v kabině 5 hráčů, nevěstilo nic dobrého. Od začátku utkání nás soupeř přehrával ve všech směrech, zejména však v nasazení a v zájmu o hru. Konečný výsledek je, vzhledem k našemu výkonu, ještě milosrdný. V naší sestavě (stejná jako s Kopaninou) bojovali dnes o výsledek pouze oba stopeři (Petr, Adam) a Saša v brance. Ostatní nebyli dnes ochotní zatnout zuby a bojovat pro mužstvo. Prohrát se samozřejmě může, ale tento způsob je dost ostudný až trapný.
Na závěr bych vám chtěl kluci připomenout, že včasná docházka a omluva je slušnost vůči druhým, a to nejen ve fotbale, ale i v civilním životě.

17. dubna 2016 v 19:35 | Petr |  Info ze zápasů
Proti dnešnímu soupeři jsme začali ofenzivně, snažili jsme se prosazovat po křídlech a postupem času jsme si vypracovali několik vyložených šancí. Bohužel, naší slabinou bylo zakončení a proto byl v polovině prvního poločasu stav 1:1, místo 0:4, když domácí vstřelili branku z penalty. Do konce půle jsme proměnili ještě jednu naši křídelní akci a do kabin šli za vedení 1:2.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním pokračovat v naší hře a pokusit se zlepšit důraz a koncovku. Během prvních pěti minut jsme soupeři vstřelili po jeho chybách a naší dobré kombinační hře tři branky a zápas byl rozhodnut. Poté jsme prostřídali sestavu, vypracovali si ještě několik brankových příležitostí, ale bohužel žádnou jsme již nedokázali proměnit. A když soupeř nedokázal proměnit ani svoji druhou penaltu, skončil zápas skorem 1:5.
Ačkoli nebyl náš dnešní výkon bez chyb, musím opět celé mužstvo pochválit za bojovný, týmový výkon a hlavně za snahu hrát fotbal.

12. dubna 2016 v 12:43 | Petr |  Info ze zápasů
Na naše první mistrovské utkání jsme zavítali na hřiště Přední Kopaniny. Na podzim jsme s tímto soupeřem prohráli a to jsme nechtěli opakovat. Bez čtyř hráčů základní sestavy jsme se soupeřem bojovali o střed hřiště, ale postupně si domácí začali vytvářet gólové příležitosti. Patrik v brance svými zákroky mužstvo podržel, bohužel při likvidování třetí gólové šance se zranil. Byli jsme nuceni udělat změny v sestavě a do brány nastoupil Saša. Po jednom z našich protiútoků jsem se dostali do vedení, které jsme do poločasu udrželi. I když jsme se v druhém polčase převážně bránili (na rozdíl od nás soupeř střídal větší počet hráčů), domácí dokázali jenom vyrovnat.
Pochvala za dnešní výkon patří celému mužstvu, zejména za bojovnost a snahu. Jmenovitě musím pochválit oba brankáře, kteří zabránili několika jistým gólům soupeře.
PS: Doufáme ve zdárné uzdravení Patrika.