Květen 2016

KBELY - STODŮLKY 0:4

30. května 2016 v 12:27 | petr |  Info ze zápasů
Za velkého vedra a dusna jsme nastoupili bez tří hráčů základního kádru( HÁBL,TOMI,MLÁDEK) na hřišti Kbel. Od první minuty jsme nahrazovali absence v sestavě obrovským nasazením a kolektivním výkonem všech hráčů. Soupeře jsem za celý zápas pustili jen do jediné šance a to ještě po několika po sobě navazujících chybách . Postupně jsme naší převahu začali vyjadřovat i brankově a naše vítězství bylo naprosto zasloužené.

23. května 2016 v 12:40 | Petr |  Rozpis zápasů a tréninků
Do konce jarní sezóny budou tréninky jen v úterý a ve čtvrtek.
PK

STODŮLKY : ŘEPORYJE - 20 : 0

23. května 2016 v 12:36 | Petr |  Info ze zápasů
Po deseti minutách bylo po zápase. Vedli jsme 4:0 a soupeř naprosto rezignoval. Kluci pokračovali ve střílení branek a utkání dohráli v tréninkovém tempu.

TUČEK
Sraz je v 11:45 na hřišti ve Stodůlkách!

trenink ve čtvrtek

17. května 2016 v 23:01 | PETR |  Informace
Trenink ve čtvrtek 19.5. bude od 17:00 s trenerem ml.dorostu Procházkou . PK

STŘEŠOVICE - STODŮLKY 4:4

17. května 2016 v 11:28 | petr |  Info ze zápasů
Nedělní zápas se hrál na střešovické" umělce " , která nepatří co do rozměru k velkým hřištím . Na přehuštěném prostoru jsme se nedostali ke kombinační hře a minimálně polovinu akcí , v kterých jsme se snažili o dlouhé pasy za obranu , zastavil ofsajd našich hráčů. Když jsme v první půli nevyužili asi 8. vyloženou šanci a soupeř šel do vedení 2:1 ( velmi sporná penalta) začalo mi být jasné , že vydolovat body bude v dnešním utkání velmi těžké . Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním utkání rozhodnout v náš prospěch , ale druhý poločas byl přesnou kopii prvního . Mnoho ofsajdů , mnoho zahozených šancí ( v zápase jsme nastřelili 6 krát tyč ) , mnoho prohraných soubojů ve středu hřiště a vrcholem byl nedůraz při závěrečné akci domácích , čím jsme soupeři umožnili vyrovnat na konečných 4:4 . Hodnocení našeho výkonu je jednoznačně zbytečná ztráta dvou bodů . PK

TUČEK

Sraz je ve 14:15 na hřišti ve Střešovicích!
PK

Pohár

4. května 2016 v 13:39 | Petr |  Informace
Ve středu 11.5. sehrajeme ve Stodůlkách od 17:00 pohárové utkání.
Nominováni jsou všicni hráči a sraz je v 16:15.
PK

BŘEZINĚVES - STODŮLKY 2:10

4. května 2016 v 13:36 | petr |  Info ze zápasů
Před utkáním jsme s hráči probrali hlavní příčiny minulé porážky a do utkání jsme šli s odhodláním v dnešním zápase uspět . Od úvodních minut jsme se snažili o kombinační hru a domácí obranu jsme přehrávali , jak po křídlech tak i středem hřiště .
Po zlepšení koncovky jsme naší převahu začali vyjadřovat gólově a do kabin jsme odcházeli za stavu 7:0 .
Ačkoli jsme si v kabině řekli , že budeme bez ohledu na výsledek v naší hře pokračovat , vydrželo nám to bohužel jen 10 minut do stavu 10:0 . Poté jsme se začali uchylovat k individuálnímu držení balonu , nevyhověli jsme si v koncovce a hlavně jsme přestali ovládat střed hřiště , čehož soupeř využil ke skorigování výsledku . V závěru jsme opět přidali na kombinaci , ale brankově jsme již naší převahu zejména opět díky špatné koncovce vyjádřit nedokázali .
Celkově však musím mužstvo dnes pochválit a doufám , že nás tento přístup ke hře v dalších zápasech neopustí . PK