Červen 2016

HODNOCENÍ SEZONY

25. června 2016 v 13:35 | Petr |  Informace
Sezónu jsme začali s cílem skončit do 8. místa a po podzimní části jsme ho povýšili na umístění v první pětce. V posledních kolech jsme měli šanci dostat se na konečné třetí místo, ale poslední dva zápasy jsme naprosto nezvládli a skončili jsme čtvrtí.
S odstupem času musím toto umístění brát jako úspěch a kdo sleduje delší dobu naše mužstvo a ví, kolik hráčů ročníku 2001 od nás odešlo, mi dá jistě za pravdu. Odehráli jsme jak utkání velmi dobrá, tak zápasy silně podprůměrné, ale to k fotbalu prostě patří. Avšak, když všechny zápasy porovnáme, zjistíme, že nezáleží až tak na sestavě, ale hlavně na přístupu hráčů a to zejména našich "opor".
Bohužel se nám hned v úvodním utkání jara zranil Patrik (i za pouhých 20 minut dokázal v mužstvu zanechat velkou ukázku bojovnosti a přístupu k utkání) a druhý brankař Honza měl v té době zlomenou nohu. Na postu brankáře musel na několik zápasů zaskočit Saša a musím říci, že chytal velmi dobře. Po příchodu Adama Zelinky na místo stopera, se naše obrana stabilizovala a její výkony byly vcelku spolehlivé. Záloha byla závislá na výkonu Davida Vohralíka, jemuž dělala největší problémy defenziva. V útoku byl pro soupeře největší hrozbou Tomáš Mládek, ale bohužel odehrál za nás poměrně málo zápasů (podle mě nesmyslné hraní za dorost). Ve druhé polovině jara se v útoku dařilo Michalovi. Naším dalším klíčovým hráčem byl Tomáš Hábl, klíčovým však pouze tehdy, když byl ochoten podřídit se potřebám mužstva. Myslím si, že zejména v zápasech na Zličíně, s Aritmou a ve Kbelích, jsme hráli hlavně jako kolektiv, ve kterém jde všem o dobrý výsledek mužstva. Na tyto zápasy je pak radost se dívat a to je i hlavní směr, kterým by se naše mužstvo mělo na dále ubírat.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům, rodičům (zejména p.Šafránkovi a p.Makovcovi) a mému kolegovi Markovi Jelínkovi za celou sezonu 2015-2016. Přeji vám krásné léto a 23. srpna nashledanou.
Petr Kozel

STODŮLKY - Ďáblice 1:3

25. června 2016 v 12:36 | petr |  Info ze zápasů
Ačkoli jsme do zápasu nastoupili značně oslabeni a bez možnosti střídat, tak to není omluva pro námi předvedený výkon. Jen Mára v bráně a Petr na stoperu snesou přísnější měřítko. Ostatní bez nasazení a bojovnosti !
PK

nominace na 18.6.2016

15. června 2016 v 15:07 | PETR |  Nominace na zápasy
Na náš poslední zápas jsou nominováni všichni hráči . Sraz je v 13:30 ve Stodůlkách !!! PK

Újezd - Stodůlky 4:2

12. června 2016 v 9:58 | PETR |  Info ze zápasů
Ačkoli jsme nastoupili do utkání s odhodláním pokračovat ve výkonech z minulých kol, začalo být po naší třetí neproměněné šanci jasné, že body se nám dnes budou odvážet těžce. Postupně jsme začínali hrát jen dopředu a i to s nedostatečným pohybem. Soupeři stačilo jen odkopávat balóny od své brány a jelikož jsme byli čím dál méně ochotni se vracet, soupeř dva své útoky proměnil.
Hned na začátku druhého poločasu jsme snížili na 1:2 a po dalším množství neproměněných šancích i vyrovnali. Bohužel, po chybě při bránění, domácí získali rohový kop a přímo z něj, po chybě brankaře, vstřelili třetí branku. Na tento gól jsme již nedokázali odpovědět, ačkoli jsme se ocitli opět v několika vyložených šancích. V závěru zápasu jsme po dalších chybách inkasovali na konečných 4:2.
Když nedokážeme jako mužstvo napravit chyby jednotlivců, i když na to máme více jak deset vyložených šancí a nejsme všichni ochotni na hřišti nechat vše, nemůžeme očekávat, že se soupeř porazí sám.
PK

NOMINACE NA SOBOTU 11.6.

9. června 2016 v 23:03 | PETR |  Nominace na zápasy
MAYER
MAKOVEC
ZELINKA
KOZEL
PRCHAL
ŠAFRÁNEK
TOMI
VOHRALÍK
JANÍČEK
MAURITZ
HÁBL
TUČEK
HOLAN

Sraz je v 16:15 na hřišti v Újezdě !!!

Stodůlky - Aritma 4:1

9. června 2016 v 22:56 | Petr |  Info ze zápasů
V důležitém utkání o přední pozice tabulky jsme se střetli s mužstvem Aritmy. Od úvodního hvizdu bylo znát, že přijel těžký soupeř a k bodům povede jen hra s velkým nasazením celého mužstva. Po prvním poločase se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1, když hosté na náš úvodní gól odpověděli několika šancemi, z nichž jednu proměnili. O poločase jsme hráčům udělili pokyny, aby napadali soupeřovu rozehrávku a naše akce vedli po křídlech. Jestli jsem minulé utkání kluky chválil za příkladné nasazení, tak tuto pochvalu musím zopakovat a k tomu dodat, že jsme ve druhém poločase podali jeden z nejlepších herních výkonů sezóny. Třemi brankami jsme utkání rozhodli v náš prospěch a zaslouženě jsme zvítězili. Uvidíme, zda se nám podaří v závěrečných dvou zápasech, naše výkony zopakovat.
PK

NOMINACE NA 4.6.2016

2. června 2016 v 20:17 | PETR |  Nominace na zápasy
MAYER
MAKOVEC
KOZEL
ZELINKA
PRCHAL
ŠAFRÁNEK
VOHRALÍK
TSEBER
JANÍČEK
MAURITZ
HÁBL
SCHILLA
TOMI

Sraz je v 11:00 na hřišti ve Stodůlkách !!!