31. října 2016 v 11:30 | petr |  Rozpis zápasů a tréninků

úterý 17:15 - 18:45 OHRADA
čtvrtek 19:00 - 20:30 tělocvična ZŠ Kuncova (sraz v 18:45 před školou )

Stodůlky - Junior 3:2

31. října 2016 v 11:26 | PETR |  Info ze zápasů
Dnes jsme na našem hřišti přívítali mužstvo Junioru Praha . Díky dobré hře po křídlech jsme se během prvních 20 minut dostali do vedení 2:0 . Po té soupeř začal získáívat převahu , z penalty snížil a nám se jen díky výborným zákrokům Filipa Kubíčka v brance podařilo do poločasu uhájit vedení .
Po přestávce se soupeři podařilo po naší chybě vyrovnat , ale po chybě soupeřova golmana jsme šli opět do vedení , které jsme hlavně díky bojovnosti uhájili . Velkou posilou pro náš tým byl dnes Ondra Henyš , který pracoval na velkém prostoru ve středu hřiště . Velmi dobré utkání odehrál David T. a Lukáš H. a spokojeni můžeme dnes být i s bojovností mužstva ( zejména již jmenovaní hráči a hlavně Luka T. ) . Jediným negativem zápasu je zranění Petra , které mu možná nedovolý nastoupit v dalším zápase . PK

Trenink

25. října 2016 v 13:49 | petr |  Rozpis zápasů a tréninků
V tomto týdnu bude z důvodů prázdnin trénink pouze v úterý. Sraz na páteční zápas je ve 13:30 ve Stodůlkách.
PK

Újezd - Stodůlky 4:3

24. října 2016 v 7:32 | petr |  Info ze zápasů
Do Újezdu jsme přijeli s 12 hráči odhodlanými přerušit serii našich špatných výkonů a pokusit se po třech prohrách opět bodovat . To první jsme splnili , to druhé,bohužel ne .
Od začátku utkání byla hra vyrovnaná a šance se střídaly na obě strany . Po nevyužití ani těch nej šancí jsme šli přece jenom do vedení . Bohužel během dvou minut , po našem nedůsledném bránění standartních situací , domácí skóre otočili . Aktivním napadáním soupeřovy rozehrávky se nám podařilo do poločasu vyrovnat .
Pár minut po změně stran šli domácí , po naší chybě , opět do vedení a několik minut po té přidali další branku . Dvougólové vedení soupeře pro nás vypadalo již beznadějně , ale přesto se nám podařilo snížit a do konce zápasu jsme bojovali alespoń o bod . Bohužel vyrovnat jsme již nedokázali .
Dnes se za náš výkon nemusíme stydět . Bohužel náš úzký kádr je velmi citlivý na jakoukoli nepřítomnost hráčů na zápase i treninku . PK

STODŮLKY - ARITMA 1:7

19. října 2016 v 10:29 | Petr |  Info ze zápasů
Naše špatné výkony pokračují. Dostáváme velké množství gólů po našich chybách a hlavně, bránění po ztrátě míče je skoro nulové. Je třeba zvýšit bojovnost a nasazení celého týmu, jinak budou brankové příděly pokračovat.
V utkání s Aritmou jsme od druhé inkasované branky byli jasně horším týmem a naše poločasové změny v sestavě tento rozdíl pouze zmírnily.
PK

STODŮLKY - ARITMA

12. října 2016 v 20:25 | Petr |  Nominace na zápasy
Sraz je v sobotu v 15:00 na Stodůlkách. 15:00 NENÍ TŘEBA 15:06 A PODOBNĚ!!! PK

Ďáblice - Stodůlky 8:0

12. října 2016 v 20:23 | petr |  Info ze zápasů
Tentokrát nám nechyběli jen hráči zranění či nemocní , ale i ti , kteří se vůbec neomluvili . Dík patří snad jen Atillovi , který opět ochotně celý zápas odchytal . PK

Doprava na zápas v Ďáblicích

7. října 2016 v 10:00 | petr |  Informace
Metrem do stanice LÁDVÍ - dále bus č. 348 odjezd v 14:45 , bus č. 369 odjezd v 15:00 směr Ďáblice . Z autobusu vystoupit třetí stanici " K LETŇANŮM " . Hřiště je v ulici Kokořínská ( třetí ulice vpravo po směru jízdy busu ) . Počítejte s časem na cestu metrem ( z LUK cca 50 minut ) . Podívejte se do mapy kde stojí bus . PK

Příspěvky podzim 2016

3. října 2016 v 14:52 | petr |  Informace
Prosím o zaplacení příspěvků do 15.10.2016 . Částku 2 400 kč lze zaplatit trenérům na treninku nebo zápase . Je možno i převodem na účet 964511083/0800 ( do poznámek - prosím jméno hráče ). Děkuji za včasné zaplacení . PK

STODŮLKY - FK DUKLA JM 0:8

3. října 2016 v 9:44 | PETR |  Info ze zápasů
Ve čtvrtém kole jsme přivítali na našem hřišti jednoho z nejtěžších soupeřů naší skupiny mužstvo FK Dukla JM . V prvním poločase jsme byli hostům , díky naší ose mužstva ( David K. , David V. , Petr K. , Tomáš H., Luka T. ) a bojovnosti ostatních , vcelku vyrovnaným soupeřem ( mohli jsme jít i do vedení ) .
Od druhé půle však již soupeř dominoval a jen díky brankaři a dnes našemu nejlepšímu hráči DavidovI Vohralíkovi nebyl brankový poměr ještě větší . Největší rozdíl byl zejména v kvalitě hráčů soupeře a v jejich fyzické kondici . Rozdíl pramení zejména v přístupu našich hráčů k tréninku a z toho pramenící ochotě bojovat po celou dobu utkání .PK