Stodůlky - Junior 3:2

31. října 2016 v 11:26 | PETR |  Info ze zápasů
Dnes jsme na našem hřišti přívítali mužstvo Junioru Praha . Díky dobré hře po křídlech jsme se během prvních 20 minut dostali do vedení 2:0 . Po té soupeř začal získáívat převahu , z penalty snížil a nám se jen díky výborným zákrokům Filipa Kubíčka v brance podařilo do poločasu uhájit vedení .
Po přestávce se soupeři podařilo po naší chybě vyrovnat , ale po chybě soupeřova golmana jsme šli opět do vedení , které jsme hlavně díky bojovnosti uhájili . Velkou posilou pro náš tým byl dnes Ondra Henyš , který pracoval na velkém prostoru ve středu hřiště . Velmi dobré utkání odehrál David T. a Lukáš H. a spokojeni můžeme dnes být i s bojovností mužstva ( zejména již jmenovaní hráči a hlavně Luka T. ) . Jediným negativem zápasu je zranění Petra , které mu možná nedovolý nastoupit v dalším zápase . PK