Květen 2017

STODŮLKY - ÚJEZD NAD LESY 1 : 5

23. května 2017 v 13:29 | petr |  Info ze zápasů
V sobotnim odpolední jsme nastoupili proti mužstvu Újezda s odhodláním konečně bodovat . V sestavě jsme udělali několik změn a v 6 minutě zápasu jsme šli do vedení . Celý zápas však ovlivnila závěrečná pětiminutovka první půle , kdy jsme po naší nedůslednosti a chybách v rozehrávce o naše zasloužené vedení přišli .
Naše naděje na vyrovnání trvala v druhém poločase pouhých 5 minut . Soupeř zahrával roh a po našem nektivním bránění zvýšil na 3:1 . Již jsme se nezmohli na zvrat v utkání a postupně jsme soupeři umožnili vstřelit ještě dvě branky . Je velká škoda , že zbytečnými chybami dáváme soupeřům šance ke skórování . Tak snad příště . PK

ARITMA - STODŮLKY 2:1

17. května 2017 v 17:56 | PETR |  Info ze zápasů
V prvním poločase dnešního zápasu byl soupeř nebezpečnější , ale nakonec jsme šli do kabin za nerozhodného stavu 1:1 . Hráči měli pokyn v druhé půli častěji zakončovat a zlepšit pohyb bez míče . Soupeř nastoupil do druhé části utkání jen s deseti hráči , ale to jako bychom vůbec nepostřehli . Odehráli jsme jeden z nejhorších poločasů v sezoně a jen díky velmi dobrému výkonu Davida v bráně jsme nedostali větší příděl . Naše výkony na Aritmě začínají být pravidelně velkou ostudou . PK

DUKLA JM - STODŮLKY 12:0 , STODŮLKY - ĎÁBLICE 1:3

9. května 2017 v 11:25 | petr |  Informace
Dva poslední zápasy jsme sehráli s prvním a druhým týmem tabulky . Jak již ukazují výsledky , zápas s Duklou byl z naší strany velmi špatný a dík zaslouží jen Honza M. , který nahradil v bráně Davida a zabránil několika dalším gólům .
V druhém zápase jsme podali daleko lepší výkon a zejména díky bojovnosti jsme byli soupeři zdatným protivníkem . Dík patří klukům roč. 2002 , kteří pomohli naší prořídlé sestavě . PK