25. září 2017 v 10:09 | PETR |  Informace
Žádám o zaplacení příspěvků za podzim 2017 do 15.10.2017 ve výši 2 300 kč . Platit můžete v hotovosti u trenéra nebo na účet 964511083/0800 var. symbol- příjmení hráče . Děkuji PK

TRENINK A ZÁPAS

25. září 2017 v 10:04 | PETR |  Rozpis zápasů a tréninků
Ve čtvrtek 28.9. trenink není . Sraz na nedělní utkání je v 15:45 na hřišti Střížkova na Proseku ( ul. Lovosická ) !!!

STODŮLKY - CHABRY 6:1

25. září 2017 v 10:00 | PETR |  Info ze zápasů
Dnes se nám opět podařilo dát dohromady pouze 12 hráčů a do dalších zápasů to nevypadá o moc lépe . Do zápasu jsme šli s odhodláním navázat na náš výkon z minulého kola ( hlavně jeho druhé půle) . Od první minuty jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a brzy jsme šli do dvoubrankového vedení . Poločas jsme vyhráli 4:0 , ale bohužel jsme se začali přizpůsobovat špatné hře soupeře a v tom jsme pokračovali i v druhém poločase . Na jedné straně je tu pěkný výsledek zápasu , avšak na druhé straně si nelze nevšimnout nedostatků , které silnější soupeř nenechá bez potrestání .Nejlepší výkon dnes podal Adam Z. a pochválit musíme i produktivitu v zakončení Davida V. Po třech kolech máme 7 bodů a s tím musíme být spokojeni , uvidíme ,jak si povedeme v dalších zápasech .

JUNIOR - STODŮLKY 0 : 2

19. září 2017 v 19:27 | PETR |  Info ze zápasů
V důsledku omluv jsme přijeli na hřiště Junioru s jedenácti hráči . V úvodu zápasu jsme hráli velmi nepřesně , nedůrazně a soupeři jsme dovolovali ohrožovat naši branku . Od 20. minuty se nám začalo dařit hru vyrovnávat a dostali jsme se i do několika šancí .
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zabojovat o vítězství a to se nám , díky zvýšenému nasazení a lepší hrou s míčem i bez něj , nakonec podařilo . Měli jsme více ze hry a dvě naše šance dokázal Tomáš proměnit . Velký dík patří Kubovi , který zaskočil v bráně za nemocného Honzu , a podal spolehlivý výkon . PK

STODŮLKY : ČECHIE SMÍCHOV - 3 : 3

13. září 2017 v 6:01 | Petr |  Info ze zápasů
Zápas jsme nezačali špatně, získávali jsme většinu míčů a vytvářeli jsme si šance. Bohužel, jsme využili jen jednu a soupeř začal hru vyrovnávat. Po naší chybě hosté vyrovnali a do poločasu šli do vedení. Po přestávce přidal soupeř třetí branku a z naší strany začal festival zahozených šancí. Díky zvýšené bojovnosti a lepší kombinaci jsme jich měli opravdu mnoho. Konečný stav zápasu tak musíme dnes brát jako ztrátu dvou bodů.