STODŮLKY - CHABRY 6:1

25. září 2017 v 10:00 | PETR |  Info ze zápasů
Dnes se nám opět podařilo dát dohromady pouze 12 hráčů a do dalších zápasů to nevypadá o moc lépe . Do zápasu jsme šli s odhodláním navázat na náš výkon z minulého kola ( hlavně jeho druhé půle) . Od první minuty jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a brzy jsme šli do dvoubrankového vedení . Poločas jsme vyhráli 4:0 , ale bohužel jsme se začali přizpůsobovat špatné hře soupeře a v tom jsme pokračovali i v druhém poločase . Na jedné straně je tu pěkný výsledek zápasu , avšak na druhé straně si nelze nevšimnout nedostatků , které silnější soupeř nenechá bez potrestání .Nejlepší výkon dnes podal Adam Z. a pochválit musíme i produktivitu v zakončení Davida V. Po třech kolech máme 7 bodů a s tím musíme být spokojeni , uvidíme ,jak si povedeme v dalších zápasech .