FA PRAHA - STODŮLKY 8:3

6. října 2017 v 13:31 | PETR |  Info ze zápasů
Na hřišti FA jsme chtěli pokračovat v získávání bodů . Nezačali jsme však dobře , soupeř se lehce dostával do vyložených šancí pramenících z našeho nedůrazu ve středu hřiště a z naší špatné rozehrávky . Jen díky dobrým zákrokům Honzy v bráně jsme prohrávali jen 1:0 . Postupně jsme začali hru vyrovnávat a zejména díky dlouhým pasům za soupeřovu obranu jsme skóre zápasu otočili . Bohužel několik dalších vyložených šancí jsme neproměnili a soupeř nás po našich dalších chybách dvakrát potrestal. V poločase byl stav 3:2 pro FA.
Na začátku druhé půle jsme sice vyrovnali , ale to bylo z naší strany v dnešním zápase vše . Během pěti minut jsme inkasovali 3 branky a bylo rozhodnuto .
Dnes se projevili všechny nedostatky ve hře , které soupeř v plné míře potrestal . To co jsem klukům vyčítal v minulém zápase , i když jsme vyhráli , se dnes v plné nahotě projevilo . Neproměnění šancí , nedůraz v bránění , pomalá a nepřesná přihrávka a hlavně malá bojovnost , byly příčinou dnešní porážky . Bez nasazení a poctivého přístupu k zápasu nebudeme mít šanci získávat body ani v dalších utkáních.
Honzův výkon v bráně a Petrovo bojovné nasazení byla dnes jediná pozitiva zápasu .
Příští kolo přivítáme mužstvo Střešovic ( v sobotu sraz v 10:00 ) a výkon v tomto zápase nám ukáže , jak se situaci v našem mužstvu dokážeme postavit . PK