Hodnocení sezóny

22. listopadu 2017 v 17:59 | PETR |  Informace
Před prvním zápasem jsme si stanovili cíl umístit se v horní polovině tabulky . To se nám bohužel o jeden bod nepovedlo a tak musíme podzim hodnotit jako neůspěšný . I přes veškeré problémy , které nás provázeli , si myslím , že 6.místo bylo v našich silách .
Na druhou stranu musím přiznat , že na klucích v zápasech někdy požadujeme fotbalové řešení , kterého nejsou zdaleka všichni schopni . Bohužel přístup k fotbalu , jak docházkou , tak nasazením v tréninku a bojovnost při zápase , se ve velké míře míjí s naší představou .
Je pravda , že mužstvo ročníku 2001 bylo od mého příchodu neustále zatěžováno odchody hráčů do jiných mužstev , či výpomocemi v oddíle , přesto dosahovalo zejména s ročníkem 2002 dobrých výsledků .
Bohužel, dnes je situace v ml.dorostu ( 01,02 ) velmi zoufalá a jen díky pomoci Davida Kaminského jsme byli schopni podzimní sezónu dohrát .
Já povedu mužstvo do konce února 2018 , formou čtvrtečních tréninků v tělocvíčně a klukům budu okamžitě předávat nové informace , pokud mi budou nějaké tlumočeny . tr. Petr Kozel
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama