Hráči

Soupiska týmu 2015/16

16. října 2015 v 12:56 | Jarda
Pro sezonu 2015/16 mají trenéři k dispozi níže uvedené hráče.
Do kategorie "Starší žáci" v tomto období mohou nastupovat hráči s rokem narození 2001 a 2002.
Ve výčtu, pokud není uvedeno jinak, se jedná o ročník 2002.

Držím palce!

Bergman David
Hábl Tomáš (2001)
Janíček Filip (2001)
Kozel Petr (2001)
Krejčí Florian Vojtěch
Kyloušek Jan
Makovec Adam (2001)
Mauritz Michal
Mayer Jan
Mládek Tomáš (2001)
Prchal Lukáš
Schilla Šimon
Šafránek Jakub
Thon Jáchym (2001)
Tseber Oleksandr (2001)
Tuček Marek (2001)
Vohralík David (2001)
Voříšek Patrik (2001)

Hodnocení hráčů

18. června 2014 v 23:09 | Petr
PATRIK VOŘÍŠEK
Jednička mezi tyčemi. Dokázal pochytat mnoho šancí soupeřů. Na lajně výborný, má skvělý postřeh a nebojácně se pouští do soubojů s útočníky. Slabinou je menší přehled při hře a rozehrávka.

JÁCHYM THON
Rozvážný kapitán mužstva, který se snaží o dobrou rozehrávku ze zadních pozic. Jeho výkon je závislý na rychlosti soupeře. Bojuje s fyzickou kondicí a obavou z osobních soubojů. Poctivý při treninku a docházce.

PETR NOVOTNÝ
Jednoduchá rovnice. Výborný výkon Petra = výborný výkon mužstva! Špatný výkon Petra = špatný výkon mužstva! Klíčová postava našeho týmu se schopností obejít protihráče, s dobrou střelou a přehledem při hře. Slabinou je pomalý přechod do finální akce a někdy laxní přístup (hlavně v pohybu bez balónu).

PETR KOZEL
Jeden z mála hráčů v týmu, který ovládá míč oběma nohama. Zabydlel se na pozici beka, kde podával spolehlivé výkony. Někdy řeší situace na hřišti způsobem, na který nemá fyzické ani technické schopnosti .

KAREL NOVOTNÝ
Hráč s obrovským bojovným srdcem. Snaží se vždy o ofenzivní pojetí hry. Má tvrdou střelu, umí přejít přes hráče a akci se snaží zakončit střelou či centrem. Slabinou je malá snaha o zakončení slabší nohou, dlouhé hledání střelecké pozice a někdy i neochota vracet se při bránění. Škoda, že musel v závěru sezóny zaskočit v bráně za zraněného Patrika a chyběl tak v poli. V bráně však podával výborné výkony.

JAKUB ŠAFRÁNEK
Jeho věk (ročník 2002) ho předurčuje být příští sezónu oporou ml. žáků. Obrovskou předností je jeho rychlost a i vcelku spolehlivá koncovka. Tyto vlastnosti ho často staví do pozice hráče, který rozhoduje utkání. Zlepšit by potřeboval přehled při hře, výběr místa a zpracování přihrávky .

FILIP JANÍČEK
Kvality Filipa jsou zejména v technice při práci s míčem. Umí si míč zpracovat, obejít protihráče, přihrát či zakončit . Bohužel, toto vše předvádí převážně jen na tréninku. V zápasech podává většinou nevýrazný výkon podporovaný slabou fyzickou kondicí. Opakuji, že jeho fotbalové kvality, by ho opravňovaly být oporou mužstva.

ADAM MAKOVEC
Přišel v zimě z Vyšehradu a hned se zabydlel v obraně našeho týmu. Bojovnými výkony se snaží odčinit některé technické nedostatky. Zlepšení fyzičky a přehledu při hře mu může pomoci stát se platným členem mužstva st. žáků.

MATĚJ POUR
Bojovný tvrdý bek, snažící se vždy odvést maximum. Jeho výkony ovlivnil zejména nedostatek tréninků.

TOMÁŠ HÁBL
Náš nejnebezpečnější útočník. Díky své rychlosti a míčové technice je neustálou hrozbou pro soupeře. Oběhá velkou část hřiště a neustále se snaží přejít s balónem přes soupeře. Všechny tyto vlastnosti však ovlivňuje časté špatné postavení při přebírání přihrávky a hlavně slabá koncovka.

MARTIN ŽIŽKA
Další náš klíčový hráč. Dobrá kopací technika, přehled při hře a tvrdá střela ho řadí mezi opory mužstva. Jeho největší předností je však přístup k fotbalu. Na treninku i při zápase nevypustí ani vteřinu. Někdy se zbytečně brzy zbavuje míče a tím i odpovědnosti zakončit celou akci.

MAREK TUČEK
Celou sezonu hostoval v mužstvu Harrachova, kde se mu vcelku dařilo. V tréninku bojuje zejména s fyzickou kondicí.

DAVID BERGMAN
Po zlepšení tréninkové docházky přišlo i zlepšení herní. V posledních zápasech překvapil spolehlivými výkony. Je hráčem roč. 2002 a mohl by se příští sezonu stát hráčem základní sestavy ml.žáků.

ŠIMON SCHILLA
Hráč , který se postupně zařadil do mužstva, ale je před ním velké množství práce. Ročník 2002, který by mohl být při poctivém treninku platným členem ml. žáků.

FLORIAN KREJČÍ
Věčně usměvavý hoch, který neúnavně hledá cestu k tajemství fotbalu.

Soupiska

31. května 2009 v 13:18
Aktualizace jaro 2014:

Hábl Tomáš
Janíček Filip
Kozel Petr
Makovec Adam
Novotný Petr
Novotný Karel
Pour Matěj
Schilla Šimon
Sluka Martin
Šafránek Jakub
Thon Jáchym
Tuček Marek
Voříšek Patrik
Žižka Martin
 
 

Reklama