Info ze zápasů

KAČEROV - STODŮLKY 5:2

16. října 2017 v 11:54 | PETR
V neděli jsme hráli na hřišti Kačerova , který minulé kolo poprvně prohrál . Prvních 20 minut byl soupeř lepší ,ale neproměnil ani ty nejvyloženější šance . Pak jsme začali hru vyrovnávat a i my jsme měli několik slušných akcí , které však také brankou neskončily . Bohužel jsme naprosto nezvládli závěr první půle a dostali jsme za 6 minut 3 góly .
Na úvod druhého poločasu nám soupeř po naší hrubé chybě vstřelil 4. gól . Dnes jsme se však nepoložili a bojovali jsme až do konce . Snížili jsme na 4:2 a měli jsme i další šance . V závěru jsme vrhli všechny síly do útoku , ale gólově jsme se již prosadit nedokázali . PK

STODŮLKY - STŘEŠOVICE 4:8

12. října 2017 v 21:56 | PETR
V sobotním zápase jsme přivítali velmi dobré mužstvo Střešovic . Bohužel , mimo úvodů obou poločasů , jsme tahali za kratší konec . Soupeř dnes nemilosrdně trestal naše chyby a hlavně v bojovnosti a nasazení byl největší rozdíl . V našem mužstvu lze za přístup k utkání pochválit jen několik jedinců . PK

FA PRAHA - STODŮLKY 8:3

6. října 2017 v 13:31 | PETR
Na hřišti FA jsme chtěli pokračovat v získávání bodů . Nezačali jsme však dobře , soupeř se lehce dostával do vyložených šancí pramenících z našeho nedůrazu ve středu hřiště a z naší špatné rozehrávky . Jen díky dobrým zákrokům Honzy v bráně jsme prohrávali jen 1:0 . Postupně jsme začali hru vyrovnávat a zejména díky dlouhým pasům za soupeřovu obranu jsme skóre zápasu otočili . Bohužel několik dalších vyložených šancí jsme neproměnili a soupeř nás po našich dalších chybách dvakrát potrestal. V poločase byl stav 3:2 pro FA.
Na začátku druhé půle jsme sice vyrovnali , ale to bylo z naší strany v dnešním zápase vše . Během pěti minut jsme inkasovali 3 branky a bylo rozhodnuto .
Dnes se projevili všechny nedostatky ve hře , které soupeř v plné míře potrestal . To co jsem klukům vyčítal v minulém zápase , i když jsme vyhráli , se dnes v plné nahotě projevilo . Neproměnění šancí , nedůraz v bránění , pomalá a nepřesná přihrávka a hlavně malá bojovnost , byly příčinou dnešní porážky . Bez nasazení a poctivého přístupu k zápasu nebudeme mít šanci získávat body ani v dalších utkáních.
Honzův výkon v bráně a Petrovo bojovné nasazení byla dnes jediná pozitiva zápasu .
Příští kolo přivítáme mužstvo Střešovic ( v sobotu sraz v 10:00 ) a výkon v tomto zápase nám ukáže , jak se situaci v našem mužstvu dokážeme postavit . PK

STODŮLKY - CHABRY 6:1

25. září 2017 v 10:00 | PETR
Dnes se nám opět podařilo dát dohromady pouze 12 hráčů a do dalších zápasů to nevypadá o moc lépe . Do zápasu jsme šli s odhodláním navázat na náš výkon z minulého kola ( hlavně jeho druhé půle) . Od první minuty jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a brzy jsme šli do dvoubrankového vedení . Poločas jsme vyhráli 4:0 , ale bohužel jsme se začali přizpůsobovat špatné hře soupeře a v tom jsme pokračovali i v druhém poločase . Na jedné straně je tu pěkný výsledek zápasu , avšak na druhé straně si nelze nevšimnout nedostatků , které silnější soupeř nenechá bez potrestání .Nejlepší výkon dnes podal Adam Z. a pochválit musíme i produktivitu v zakončení Davida V. Po třech kolech máme 7 bodů a s tím musíme být spokojeni , uvidíme ,jak si povedeme v dalších zápasech .

JUNIOR - STODŮLKY 0 : 2

19. září 2017 v 19:27 | PETR
V důsledku omluv jsme přijeli na hřiště Junioru s jedenácti hráči . V úvodu zápasu jsme hráli velmi nepřesně , nedůrazně a soupeři jsme dovolovali ohrožovat naši branku . Od 20. minuty se nám začalo dařit hru vyrovnávat a dostali jsme se i do několika šancí .
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zabojovat o vítězství a to se nám , díky zvýšenému nasazení a lepší hrou s míčem i bez něj , nakonec podařilo . Měli jsme více ze hry a dvě naše šance dokázal Tomáš proměnit . Velký dík patří Kubovi , který zaskočil v bráně za nemocného Honzu , a podal spolehlivý výkon . PK

STODŮLKY : ČECHIE SMÍCHOV - 3 : 3

13. září 2017 v 6:01 | Petr
Zápas jsme nezačali špatně, získávali jsme většinu míčů a vytvářeli jsme si šance. Bohužel, jsme využili jen jednu a soupeř začal hru vyrovnávat. Po naší chybě hosté vyrovnali a do poločasu šli do vedení. Po přestávce přidal soupeř třetí branku a z naší strany začal festival zahozených šancí. Díky zvýšené bojovnosti a lepší kombinaci jsme jich měli opravdu mnoho. Konečný stav zápasu tak musíme dnes brát jako ztrátu dvou bodů.
PK

STODŮLKY - STŘEŠOVICE 3:1

26. června 2017 v 11:33 | PETR
V závěrečném zápase sezony jsme na domácím hřišti porazili soupeře ze Střešovic . Zejména díky bojovnému nasazení celého mužstva a dnes vydařené koncovce Luky jsme zvítězili a snad i částečně odčinili dojem z minulých zápasů . PK

PŘEDNÍ KOPANINA - STODŮLKY 1:3

15. června 2017 v 10:20 | petr
Dnešní utkání bylo konečně odmakané od začátku až do konce . Na rozdíl od soupeře jsme proměnili své brankové příležitosti a po dlouhé době odvážíme vítězství . Velkou zásluhu na naší výhře má dnes David K. , který podal v bráně bezchybný výkon . PK

STODŮLKY - PRAGA 0:4

15. června 2017 v 10:12 | petr
Stále se opakující scénář našich zápasů , špatná rozehrávka , nedůraz v soubojích , málo pohybu bez míče , neproměnění šancí . To vše dohromady = další prohra . PK

JUNIOR - STODULKY 3:2

2. června 2017 v 14:04 | PETR
60 minut jsme hráli velmi špatně . Nedokázali jsme se vyrovnat s dlouhými balony za naší obranu a při bránění a rozehrávce jsme dělali chybu za chybou . V závěru zápasu se nám podařilo snížit , ale na bodový zisk jsme již neměli síly . PK

STODŮLKY - ÚJEZD NAD LESY 1 : 5

23. května 2017 v 13:29 | petr
V sobotnim odpolední jsme nastoupili proti mužstvu Újezda s odhodláním konečně bodovat . V sestavě jsme udělali několik změn a v 6 minutě zápasu jsme šli do vedení . Celý zápas však ovlivnila závěrečná pětiminutovka první půle , kdy jsme po naší nedůslednosti a chybách v rozehrávce o naše zasloužené vedení přišli .
Naše naděje na vyrovnání trvala v druhém poločase pouhých 5 minut . Soupeř zahrával roh a po našem nektivním bránění zvýšil na 3:1 . Již jsme se nezmohli na zvrat v utkání a postupně jsme soupeři umožnili vstřelit ještě dvě branky . Je velká škoda , že zbytečnými chybami dáváme soupeřům šance ke skórování . Tak snad příště . PK

ARITMA - STODŮLKY 2:1

17. května 2017 v 17:56 | PETR
V prvním poločase dnešního zápasu byl soupeř nebezpečnější , ale nakonec jsme šli do kabin za nerozhodného stavu 1:1 . Hráči měli pokyn v druhé půli častěji zakončovat a zlepšit pohyb bez míče . Soupeř nastoupil do druhé části utkání jen s deseti hráči , ale to jako bychom vůbec nepostřehli . Odehráli jsme jeden z nejhorších poločasů v sezoně a jen díky velmi dobrému výkonu Davida v bráně jsme nedostali větší příděl . Naše výkony na Aritmě začínají být pravidelně velkou ostudou . PK

STRAŠNICE - STODŮLKY 2:2

15. dubna 2017 v 20:55 | PETR
Na začátku poločasů jsme se vždy dokázali gólově prosadit , ale soupeř byl po zbylou část zápasu lepším týmem . Zejména v držení míče a v pohybu bez něj byli domácí aktivnější . V našem mužstvu bylo dnes jen pár hráčů , kteří by se domácím jak v bojovnosti , tak v činnostech s balonem vyrovnali . Spolehlivý výkon podal zejména David v brance a Petr v obraně . V záloze se Tomáš snažil o zakládání našich akcí , ale pochopení nacházel většinou jen u Vildy , který byl dnes našim nejlepším hráčem . Konečná remíza byla pro naše mužstvo asi maximum co jsme si dnes zasloužili . PK

BOHNICE - STODŮLKY 1:2

2. dubna 2017 v 20:38 | PETR
Na úvod jara jsme zavítali na hřiště Bohnic jehož mužstvo nás na podzim porazilo 6:3 . Hned od úvodního hvizdu bylo znát , že kluci chtějí hrát fotbal , a že přijeli odčinit domácí porážku . Celou první půli jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě jsme vedli , ale bohužel jen o jeden go'l .
V druhém poločase začali domácí hru vyrovnávat a postupem času získávali nad naším mužstvem převahu . Když se domácímu mužstvu podařilo vyrovnat bylo jasné , že jen pokud budeme ochotni sáhnout si na dno svých sil , máme šanci na dobrý výsledek . Nakonec jsme utkání dokázali získat ve svůj prospěch a vezeme domů tři body .
Celé mužstvo dnes zaslouží pochvalu za bojovný a zejména kolektivní výkon . PK

úterní trenink

5. prosince 2016 v 16:57 | PETR
Úterní trénink 6.12. odpadá . Žádám o co nejpočetnější účast na závěrečném treninku ve čtvrtek 8.12. Zapátrejte všichni v paměti kolikrát jste byli po posledním mistráku na treninku a jak jste omlouvali vaši nepřítomnost . Přijít by měli i hráči s lehkým zraněním či jinou drobnou indispozicí , jelikož obsahem nebude jen fyzický trenink , ale i hodnocení sezony a výhled do další naší činnosti . PK

STŘEŠOVICE - STODŮLKY 2:3

30. listopadu 2016 v 21:06 | PETR
Z naší strany velmi dobré utkání , zejména přístupem celého mužstva . Jednou z klíčových postav byl Atilla , který nastoupil v brance a chytal výborně . PK

STODŮLKY - PŘEDNÍ KOPANINA 2:2

16. listopadu 2016 v 12:29 | petr
V našem posledním domácím zápase jsme měli k dispozici pouze 12 hráčů a tak velký dík patří zejména Michalovi Mauritzovi , který nám vypomohl , i když před zápasem odehrál své utkání za st.žáky .
V první půli jsme za soupeřem zaostávali hlavně v pohybu bez balonu , ale hosté ani jednu ze svých příležitostí nevyužili . Po přestávce se naše hra zlepšila a během několika minut jsme šli do dvoubrankového vedení . Pak však soupeř opět začal získávat převahu a i přes několik výborných zákroků Davida v bráně nakonac vyrovnal . Je škoda , že se nám vedení nepodařilo udržet , ale vzhledem k celkovému vývoji zápasu je remíza asi spravedlivá . Klukům dnes na těžkém terénu nelze upřít velkou bojovnost , ale chtělo to přidat více fotbalovosti . PK

PRAGA - STODŮLKY 2:2

7. listopadu 2016 v 10:28 | petr
V neděli dopoledne jsme nastoupili ve Vysočanech proti domácímu mužstvu Pragy , které se v tabulce pohybuje na naší úrovni a tak se jednalo o zvláště důležité body . Po vcelku vyrovnaném začátku nám soupeř vstřelil po naší nedůrazné a zdlouhavé rozehrávce dvě branky a zejména jeho dlouhé pasy za naší obranu nám dělala velké problémy . Ve 30. minutě zápasu , však vývoj utkání ovlivnila neúnavná bojovnost Luky , kterého ve vyložené šanci zastavil před pokutovým územím domácí brankař , který byl po zásluze vyloučen . Z následného přímého kopu jsme snížili Tomášem H.
V druhé půli jsme přidali zejména v nasazení a bojovnosti . Vypracovali jsme si několik vyložených šancí , ale podařilo se nám pouze vyrovnat . Soupeř však i v deseti neustále zaměstnával naší obranu a jeho největší šance skončila na břevně naší brány . Konečná remíza byla , zejména díky naší žalostné koncovce , spravedlivá . PK

Stodůlky - Junior 3:2

31. října 2016 v 11:26 | PETR
Dnes jsme na našem hřišti přívítali mužstvo Junioru Praha . Díky dobré hře po křídlech jsme se během prvních 20 minut dostali do vedení 2:0 . Po té soupeř začal získáívat převahu , z penalty snížil a nám se jen díky výborným zákrokům Filipa Kubíčka v brance podařilo do poločasu uhájit vedení .
Po přestávce se soupeři podařilo po naší chybě vyrovnat , ale po chybě soupeřova golmana jsme šli opět do vedení , které jsme hlavně díky bojovnosti uhájili . Velkou posilou pro náš tým byl dnes Ondra Henyš , který pracoval na velkém prostoru ve středu hřiště . Velmi dobré utkání odehrál David T. a Lukáš H. a spokojeni můžeme dnes být i s bojovností mužstva ( zejména již jmenovaní hráči a hlavně Luka T. ) . Jediným negativem zápasu je zranění Petra , které mu možná nedovolý nastoupit v dalším zápase . PK

Újezd - Stodůlky 4:3

24. října 2016 v 7:32 | petr
Do Újezdu jsme přijeli s 12 hráči odhodlanými přerušit serii našich špatných výkonů a pokusit se po třech prohrách opět bodovat . To první jsme splnili , to druhé,bohužel ne .
Od začátku utkání byla hra vyrovnaná a šance se střídaly na obě strany . Po nevyužití ani těch nej šancí jsme šli přece jenom do vedení . Bohužel během dvou minut , po našem nedůsledném bránění standartních situací , domácí skóre otočili . Aktivním napadáním soupeřovy rozehrávky se nám podařilo do poločasu vyrovnat .
Pár minut po změně stran šli domácí , po naší chybě , opět do vedení a několik minut po té přidali další branku . Dvougólové vedení soupeře pro nás vypadalo již beznadějně , ale přesto se nám podařilo snížit a do konce zápasu jsme bojovali alespoń o bod . Bohužel vyrovnat jsme již nedokázali .
Dnes se za náš výkon nemusíme stydět . Bohužel náš úzký kádr je velmi citlivý na jakoukoli nepřítomnost hráčů na zápase i treninku . PK